PGNiG OD nawiązał współpracę z firmą SOLGAZ

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PGNiG OD nawiązał współpracę z firmą SOLGAZ

Wspólny mianownik, czyli gaz, połączył we współpracy dwie polskie firmy: PGNiG OD oraz SOLGAZ. Razem stworzyły one projekt „Gotuj wygodnie i nowocześnie”, aby wspólnie propagować zalety paliwa gazowego oraz płyty gazowej opartej na innowacyjnej technologii gaz-pod-szkłem.

Firma SOLGAZ to polski producent sprzętu AGD, który opatentował technologię gaz-pod-szkłem, dostarczając konsumentom wyjątkowe rozwiązania. Łączą one w sobie komfort gotowania dostępny do tej pory tylko dla użytkowników płyt elektrycznych i indukcyjnych z wykorzystaniem gazu, który jest jednym z najpopularniejszych i na ten moment najtańszych paliw. Największym w Polsce przedsiębiorstwem, które zajmuje się poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego jest PGNiG OD. Stąd pod hasłem „Gotuj wygodnie i nowocześnie” ruszyła właśnie wspólna akcja firmy SOLGAZ i PGNiG OD.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja organizowana w ramach współpracy między firmą SOLGAZ a PGNiG OD skupia się na promowaniu nowoczesnych rozwiązań, w których najważniejszy jest komfort i wygoda użytkowania.

– Ten program stanowi wyraz wsparcia pomiędzy dwiema polskimi firmami, które łączy wspólny mianownik – paliwo gazowe, będące obecnie najtańszym paliwem na rynku. Stąd pojawił się pomysł wspólnego działania, który zaowocował planami na długofalową współpracę – mówi Ireneusz Bartnikowski, prezes zarządu SOLGAZ.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij