Hutnik Kraków ma nowe koszulki i ratuje populację tygrysów na świecie

Hutnik Kraków ma nowe koszulki i ratuje populację tygrysów na świecie

1 marca br. o godzinie 19:50 Hutnik Kraków zaprezentował swoje nowe koszulki meczowe, w których zawodnicy zagrają na wiosnę. 10 zł z każdej sprzedanej koszulki trafi do fundacji ratującej populację tygrysów na świecie.

W pierwszy weekend marca br. swoje zmagania w 2. Lidze wznowi drużyna Hutnika Kraków. Na kilka dni przed pierwszym wiosennym gwizdkiem klub zaprezentował nowe koszulki meczowe. Wyboru wzoru koszulek dokonali kibice, ich wybór padł na model Tiger II przygotowany przez partnera technicznego firmę Joma.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Koszulki natychmiast trafiły również do sprzedaży w sklepie internetowym – temu zaś towarzyszy dodatkowa akcja.

W ramach kampanii 10 złotych z każdej sprzedanej koszulki poprzez sklep internetowy trafi do fundacji ratującej populację tygrysów na świecie.

– Z naszej strony chcemy nie tylko brać, ale również dawać. Dlatego właśnie postanowiliśmy wesprzeć ratowanie populacji tygrysów na świecie. Mam nadzieję, że inni pójdą za naszym przykładem – wyjaśnia Marcin Kądziołka, specjalista ds. marketingu i PR Hutnika.

Całej akcji towarzyszy specjalnie przygotowany teledysk, za który odpowiada Dominik Patoła oraz sesja zdjęciowa autorstwa Marcina Kądziołki. Scenografię pomogła przygotować Dorota Rusiniak, a o charakteryzację zawodników zadbała Mary Sophie.

PS

Podczas meczu w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów, który odbył się 19 lutego 2020 roku, piłkarze RB Lipsk zagrali w różnych koszulkach. Jak się okazało, ich sponsor, czyli firma Red Bull, wykorzystał lukę w regulaminie UEFA.

PS2

12 maja 2019 roku drużyna piłkarska klubu Juventus zagrała swój pierwszy mecz w nowych koszulkach. Zmiana ta podyktowana była kwestiami marketingowymi.

PS3

Wychodząc na murawę w meczu z Cagliari w 2018 piłkarze Interu zamiast nazwisk na koszulkach mieli nicki z Instagrama. Wszystko za sprawą akcji, którą klub nazwał #InterSocialNight.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij