Danone kończy promocję w 3 dni i wydaje wszystkie z puli 2 tysięcy pomadek przez aplikację Żabki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Danone kończy promocję w 3 dni i wydaje wszystkie z puli 2 tysięcy pomadek przez aplikację Żabki

24 lutego Danone wystartował z akcją promującą nowy produkt z linii jogurtów Fantasia w sieci Żabka. W ramach promocji marka miała wydać swoim klientkom 1000 pomadek marki Inglot. Pomimo zwiększenia puli nagród do 2000 pomadek akcja, mająca trwać do 2 marca, zakończyła się już po 3 dniach.

Akcja „Różne oblicza kobiecości" ruszyła 24 lutego i była realizowana wyłącznie w sklepach sieci Żabka. Celem było wsparcie nowego produktu Danone Fantasia z różową czekoladą. Za zakup 4 sztuk premiowanego produktu za pośrednictwem aplikacji Żappka klientka otrzymywała kod na pomadkę marki Inglot w wybranym kolorze oraz voucher zniżkowy na kolejne zakupy w sklepie Inglot. Marka planowała pierwotnie wydać 1000 pomadek, jednak ogromne zainteresowanie akcją sprawiło, że już pierwszego dnia zadecydowano o zwiększeniu puli nagród do 2000 sztuk. Mimo podwojenia, pula błyskawicznie się wyczerpała, kończąc akcję raptem 3 dni od startu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wpisując się w kontekst dnia kobiet, chcieliśmy z jednej strony wykorzystać wizualne walory produktu na czele z oryginalną kolorystyką, z drugiej zaś odwołać się do piękna kobiecej różnorodności. Wybrzmiewa to na poziomie nagród, ponieważ konsumentki mogły wybrać z palety Inglot taki kolor, który pasuje do nich najlepiej – komentuje Magda Gajewska-Bogacz, dyrektorka kreatywna i członkini zarządu Albedo Marketing.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij