Moc bałtyckiego wiatru w Twoim domu – ruszyła nowa kampania PGE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Moc bałtyckiego wiatru w Twoim domu – ruszyła nowa kampania PGE

PGE Polska Grupa Energetyczna wystartowała z kampanią wizerunkową, pod hasłem „Moc bałtyckiego wiatru w Twoim domu". Jest to pierwsza kampania wizerunkowa PGE od czasu opublikowania nowej strategii, która przedstawia plan transformacji Grupy i drogę do neutralności klimatycznej do 2050 roku.

Kampania reklamowa jest prowadzona w prasie, Internecie oraz kanałach społecznościowych Grupy PGE w postaci 30-sekundowego spotu, reklam bannerowych oraz reklam bannerowych z video. Działania komunikacyjne rozpoczęły się 1 marca i potrwają do 14 marca br. 30 - sekundowy spot przedstawia projekty morskich farm wiatrowych Grupy PGE, jako źródła zielonej energii dające impuls do rozwoju polskiej gospodarki. Reklamy bannerowe przekierowują bezpośrednio do specjalnie przygotowanej strony https://baltica.energy/, na której można obejrzeć przygotowany spot.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W spocie PGE przedstawia potencjał energetyczny i gospodarczy budowy farm wiatrowych na Morzu Bałtyckim. Zgodnie z założeniami nowej strategii, Grupa PGE do 2040 roku wybuduje co najmniej trzy morskie farmy wiatrowe o łącznej mocy 3,5 GW. Energia od PGE, płynąca z bałtyckiego wiatru będzie w stanie wyprodukować prąd dla ponad 5 milionów gospodarstw domowych. Sektor morskich farm wiatrowych stanowić będzie także silny impuls rozwojowy dla polskich firm i całej gospodarki.

Za produkcję spotu i przygotowanie materiałów do kampanii odpowiedzialna była agencja Publicis.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij