Tomasz Kucharczyk został szefem marketingu w M8 Production House

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tomasz Kucharczyk został szefem marketingu w M8 Production House

Tomasz Kucharczyk objął nowe stanowisko chief marketing officer w M8 Production House tworzącej wysokiej jakości filmy reklamowe, animacje 2D/3D i treści VR/AR. Ostatnio zarządzał marketingiem dla klientów biznesowych w UPC Polska.

Tomasz Kucharczyk to doświadczony dyrektor marketingu ze strategicznym podejściem i ponad 20-letnim doświadczeniem komercyjnym w obszarze klientów B2B i B2C w korporacjach takich jak UPC/Liberty Global, Huawei, Ooredoo Katar, Orange, Fiat czy Panasonic.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W Polsce oraz na rynkach zagranicznych – zaczynając od Wielkiej Brytanii – Tomasz Kucharczyk będzie pracować nad budowaniem jeszcze lepszej świadomości marki i skalowaniem działalności domu produkcyjnego M8 Production House.

W poprzedniej firmie UPC Polska dla 5 krajów Europy Środkowo-Wschodniej Tomasz Kucharczyk zajmował się wdrażaniem strategii budowania wartości klientów B2B a następnie już w Polsce – pozycjonowaniem i komercjalizacją nowych usług dla klientów biznesowych, m.in.: AntyDDoS, usług mobilnych, Telewizji IP, usług w chmurze czy światłowodu FTTH w projekcie POPC.

M8 Production House Sp. z o.o. jest domem produkcyjnym, posiadającym biura w Warszawie i Londynie, który zajmuje się produkcją krótkich, komercyjnych i wysokojakościowych dzieł audiowizualnych tj. filmy, animacje 2D/3D oraz treści typu VR (Virtual Reality) / AR (Augumented Reality). Poprzez produkcję unikalnych treści - zwiększają rozpoznawalność, sprzedaż, a także spostrzeganie jakości marki swoich klientów B2B/B2G. Ich produkcje stosowane są również do standaryzacji i automatyzacji procesów wewnątrz firm, a także do innowacyjnego wdrażania pracowników korporacji w materiały szkoleniowe i merytoryczne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij