GoldenSubmarine razem ze Skandią w pozytywnych obrotach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GoldenSubmarine razem ze Skandią w pozytywnych obrotach

Włącz się w „Pozytywne obroty”! – tak zachęca Polaków do wsiadania na rowery Skandia. Sponsor główny Skandia Maraton Lang Team w zamian za przejechane razem kilometry zakupi rowery dla domów dziecka. A o to, by wszystko się dobrze kręciło, zadbała agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine.

Celem „Pozytywnych obrotów” jest zbiórka pieniędzy na rowery dla domów dziecka, a także zachęcenie jak największej liczby osób do pomocy innym w swojej lokalnej społeczności. Akcja będzie przeprowadzona przy okazji Skandia Maraton Lang Team.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W każdym mieście, w którym będzie odbywał się wyścig, będą również zorganizowane specjalne miejsca – Strefy Kibica. Uczestnicy imprezy będą mogli przyjść tam i na stacjonarnym rowerze przejechać zdeklarowaną liczbę kilometrów. Za każdy pokonany kilometr Skandia przekaże 1 zł na rowery dla domów dziecka. Dodatkowo za każdy kilometr przejechany przez maratończyka, przekaże 20 gr. Wszyscy aktywnie uczestniczący w akcji w Strefie Kibica otrzymają prezent – sportowy komin. To nie wszystko - miasto którego mieszkańcy przejadą łącznie najwięcej kilometrów otrzyma podwojoną liczbę rowerów dla podopiecznych domu dziecka.

Skandia Maraton odbywa się w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Bytów, Bukowina Tatrzańska, Krokowa, Dąbrowa Górnicza i Kwidzyń. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.pozytywneobroty.pl

W ramach współpracy przy akcji „Pozytywne obroty” agencja GoldenSubmarine przygotowała m.in. serwis www.pozytywneobroty.pl, kampanię display, a także materiały ATL. Wsparcie działań CSR to już kolejny projekt realizowany przez agencją dla Skandii. Do tej pory GoldenSubmarine odpowiedzialna była m.in. za kreatywną obsługę bieżących akcji i promocji dla tego klienta.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij