„Jeb** biedę”: Komik Rafał Pacześ w niekonwencjonalny sposób promuje Kartę Łodzianina

„Jeb** biedę”: Komik Rafał Pacześ w niekonwencjonalny sposób promuje Kartę Łodzianina

Na facebookowym profilu miasta Łódź pojawił się spot, w którym wystąpił komik Rafał Pacześ. W filmie standuper promuje Kartę Łodzianina hasłem „Jeb** biedę”.

W filmie opublikowanym na facebookowym profilu miasta Łódź widzimy krotką scenę, w której Rafał Pacześ, polski komik i standuper, kupuje w kasie bilet. W momencie gdy kasjerka pyta go, czy bilet ma być normalny, ten odpowiada „Normalny, ale z rabatem” i kładzie na blacie Kartę Łodzianina, a na końcu dodaje „Jeb** biedę”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot ma za zadanie wypromować Kartę Łodzianina, która oferuje szereg zniżek w instytucjach miejskich. Jednak użycie dość kontrowersyjnego, acz często używanego wśród młodzieży, sformułowania „Jeb** biedę” wzbudziło mieszane uczucia wśród internautów. Wiele osób wprost określiło spot jako „nieśmieszny i prostacki”, niektórzy zaś pochwalili miasto Łódź za niekonwencjonalne podejście. 

PS

W ubiegłym roku miasto Poznań zainicjowało kampanię społeczną pod hasłem „Obojętność krzywdzi”, której celem jest walka z obojętnością wobec przemocy. Kampania została zainaugurowana facebookowym postem, który wywołał niemałe kontrowersje wśród internautów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij