Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński promują nowy program PiS – Nowy Ład

Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński promują nowy program PiS – Nowy Ład

13 marca br. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło zapowiedź swojego nowego programu zatytułowanego „Nowy Ład”. Krótko po tym do sieci trafił spot promujący projekt, w którym wystąpili Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński.

Mimo iż oficjalna prezentacja nowego programu PiS ma nastąpić 20 marca br., to już ruszyły działania promocyjne Nowego Ładu. Przykładem tego jest spot, w którym wystąpili Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Przez ostatnie lata udowodniliśmy, że mamy dobry plan dla Polski i potrafimy go skutecznie realizować. Dotrzymujemy słowa!” – mówi w spocie Jarosław Kaczyński, jednocześnie zapowiadając utworzenie nowego programu, który „pozwoli Polsce rozwijać się jeszcze szybciej a Polakom zapewni dobrze płatne miejsca pracy”. 

Wtóruje mu Mateusz Morawiecki słowami – „Czas na Polski Nowy Ład, wielki program rozwoju Polski. Nasz plan powrotu do normalności”. 

W spocie, oprócz wizerunków polityków PiS’u, umieszczono również zdjęcia m.in. z wcześniejszych konwencji partii, wizyt gospodarskich premiera, inwestycji, a także zmagań lekarzy podczas pandemii.

Podczas zapowiedzi programu Nowy Ład ujawniono kilka głównych założeń projektu. Są to m.in.: CyberPoland 2025, Rodzina i dom w centrum życia, Czysta energia, czyste powietrze, a także Złota jesień życia. Na stronie Prawa i Sprawiedliwości uruchomiono także sekcję dotyczącą Nowego Ładu, lecz na tę chwilę znajduje się tam wyłącznie licznik z czasem pozostałym do prezentacji programu.

PS

Jarosław Kaczyński postanowił wyrazić swoje poparcie dla ustawy zakazującej m.in. hodowli zwierząt na futra – polityk stworzył w tym celu tiktokowy filmik.

PS2

#ZTwoichPodatków to ubiegłoroczny projekt Ministerstwa Finansów, który z założenia miał pokazać, na co zostały wydane pieniądze z podatków w ostatnich latach. Internauci zakpili jednak z akcji MF i zaczęli bezlitośnie punktować największe afery związane z politykami PiS.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij