Ekstrakt.Studio – nowe studio komunikacji wizualnej w grupie Cut The Mustard

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ekstrakt.Studio – nowe studio komunikacji wizualnej w grupie Cut The Mustard

Startuje nowe studio komunikacji wizualnej i projektów graficznych: Ekstrakt – spółka należąca do grupy Cut The Mustard.

Ekstrakt realizuje projekty z obszaru brandingu, namingu, brand identity, projektowania opakowań czy service design. Studio będzie także oferować pakietowe i stałe w cenie usługi z zakresu komunikacji wizualnej dla małych firm i startupów, co jest niespotykanym rozwiązaniem na rynku

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Partnerem zarządzającym nowej spółki w grupie jest Marcin Strzałkowski, związany z branżą design od ponad 20 lat. Marcin realizował projekty z obszaru komunikacji wizualnej dla największych marek w Polsce i Londynie. Od 2016 roku jest współwłaścicielem Cut The Mustard, gdzie przez ostatnie lata pełnił rolę min. design directora. Od marca, jako CEO Ekstrakt.Studio będzie odpowiadał za rozwój nowej spółki, pełną ofertę i realizację projektów w myśl hasła: human oriented design.

– Zawsze pamiętamy, że projektujemy dla ludzi. Wiemy, że to co robimy, musi przykuwać uwagę a jednocześnie być czytelne, proste i użyteczne. Weryfikujemy nasze rozwiązania tworząc mockupy i testy, a wszystko po to, by mieć pewność, że projekty spełniają swoje założenia i odpowiadają na cele, jakie stawiają przed nami klienci Co ważne lubimy pracować warsztatowo i dynamicznie – by wspólnie z klientem dobrze doprecyzować wyzwania, zarówno te widoczne dziś, jak i te mogące pojawić się w najbliższej przyszłości. Myślimy strategicznie. Kreatywnie podchodzimy do proponowanych rozwiązań z obszaru design. To się po prostu sprawdza – wskazuje Marcin Strzałkowski, CEO Ekstrakt.Studio.

Studio będzie wspierało działania Agencji Cut The Mustard w zakresie wyznaczonych projektów design, od marca – będzie także samodzielnie rozwijało portfolio klientów i pozyskiwało niezależne zlecenia w Polsce i zagranicą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij