Trasy magiczne "Gazety Wyborczej" wyróżnione w konkursie WAN-IFRA European Digital Media Awards 2014

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Trasy magiczne

Projekt "Gazety Wyborczej" pt. "Trasy magiczne" otrzymał wyróżnienie w tegorocznym konkursie WAN-IFRA European Digital Media Awards. Jury konkursu przyznało mu "special mention" w kategorii Najlepsza cyfrowa kampania reklamowa (Best Digital Advertising Campaign).

Wyniki WAN-IFRA European Digital Media Awards zostały ogłoszone 8 kwietnia br. W tegorocznej edycji konkursu, organizowanego przez the World Association of Newspapers and News Publishers - Światowe Stowarzyszenie Prasy i Wydawców Wiadomości, wzięło udział 107 projektów z 21 krajów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem działań realizowanych pod hasłem "Trasy magiczne" było zainspirowanie wszystkich Polaków do wspólnego odkrywania miejsc, które warto odwiedzić. Przez cztery miesiące - od marca do czerwca 2013 r. „Gazeta Wyborcza” razem z czytelnikami w serwisie Trasy Magiczne tworzyła mapę najpiękniejszych i najciekawszych tras samochodowych w Polsce. Pomysły na podróż, poza internautami, zgłaszali blogerzy prowadzący blogi poświęcone turystyce w Polsce, dziennikarze „Gazety Wyborczej" oraz autorytety związane z różnymi regionami kraju. Na zakończenie akcji powstała też książka przedstawiająca najciekawsze zgłoszone miejsca - wydanie pt. "Polska daj się zaskoczyć. Trasy magiczne” dostępne jest w księgarniach w całym kraju. Partnerem akcji była firma Continental.

Projekt "Trasy magiczne" znalazł się także wśród 90 najciekawszych rozwiązań wydawców prasowych z całego świata nominowanych do konkursu INMA Awards - w kategorii: "Najlepszy pomysł lub rozwiązanie na wzrost cyfryzacji odbiorcy”. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 13 maja na zakończenie 84. Światowego Kongresu INMA, który odbędzie się w San Francisco.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij