Superprodukcja Zorro The Chronicles, The Game już jesienią

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Superprodukcja Zorro The Chronicles, The Game już jesienią

PVP Games z dumą ujawnia grę Zorro The Chronicles, która powstaje we współpracy z mającym siedziby w Paryżu i Los Angeles producentem i dystrybutorem Cyber Group Studios oraz wydawcą BTC Studios. Gra pojawi się na rynku jesienią 2021 roku.

Na zlecenie PVP Games grę tworzy BKOM Studios – zespół znany ze współpracy z amerykańskimi, doświadczonymi developerami, pracującymi przy markach AAA, która to współpraca zaowocowała świetnymi tytułami z gatunku przygodowych gier akcji. Zorro The Chronicles to pełen akcji tytuł skierowany do wszystkich graczy, niezależnie od wieku, ponieważ jego główny bohater – Zorro, od blisko wieku cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dzieci i dorosłych na całym świecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tytuł wyda warszawskie BTC Studios – developer i wydawca gier mobilnych i konsolowych

Gra jest adaptacją popularnego filmu animowanego Cyber Group Studios wyprodukowanego we współpracy z John Gertz’s Zorro Production Inc. Ta znana na całym świecie, niezwykle popularna animacja została sprzedana do ponad 100 krajów oraz została nominowana w 13. edycji konkursu TV France International Export Awards.

Oparte o unikatowe i bezkrwawe mechanizmy rozgrywki oraz rozwiązania znane z najlepszych w swojej kategorii przygodowych gier akcji Zorro The Chronicles łączy porywającą walkę z ekscytującą eksploracją i wciągającym światem.

Rozpocznij fantastyczną przygodę osadzoną w dziewiętnastowiecznej, hiszpańskiej Kalifornii. Wciel się w legendarnego Zorro, albo jego dzielną siostrę Ines. Broń słabych i niewinnych przed niegodziwymi działaniami chciwego kapitana i jego żołnierzy. Zobacz jak to jest być mistrzem szermierki, który rozbraja przeciwników przy dźwiękach trzaskającego bicza i migocie szpady, która jest tak ostra, jak jego poczucie humoru. Paruj ciosy. Wykorzystuj elementy otoczenia takie jak zasłony, aby zdezorientować przeciwnika, hojnie częstuj żołdaków kopniakami i nie zapominaj o wycięciu na ich portkach Twojego osławionego „Z” końcem szpady!

– Zorro jest marką której interaktywne życie rozpoczęło się dawno temu grami na Atari, Nintendo i inne platformy. Bardzo się cieszymy ,że serial animowany CG, „Zorro the Chronicles” będzie teraz zaadoptowany do konsol XXI wieku – mówi John Gertz, Prezydent Zorro Productions Inc.

– Dziękujemy zarówno Johnowi Gertzowi z Zorro Productions Inc. jak i Pierrowi Sissmannowi z Cyber Group Studios za ich zaufanie i powierzenie nam prac nad tym prestiżowym IP. Jesteśmy niezwykle podekscytowani rezultatem prac Bkom Studios i nie możemy się doczekać współpracy z BTC Studios nad globalną promocją gry oraz przyczynienia się do uczynienia z Zorro bohatera kochanego niezmiennie przez dzieci i dorosłych! – dodał Francois Trudel wiceprezes/producent wykonawczy Groupe PVP inc.

– Zorro jest międzypokoleniowym, współczesnym bohaterem. Wierzymy, że gra Zorro The Chronicles inspirowana najlepszymi w swojej kategorii przygodowymi grami akcji trafi w gusta zarówno niedzielnych graczy, dzieci oraz całych rodzin jak i graczy hardcore’owych – powiedzieli Thierry Braille, wiceprezes Oddziału Interaktywnej Rozrywki i Gier Wideo oraz Dominique Bourse, COO Cyber Group Studios.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij