SEC Newgate przejmuje udziały w nowej agencji Bugajnej-Kasdepke, Hejnowskiego oraz Poniatowskiej i wspólnie tworzy regionalny hub CEE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SEC Newgate przejmuje udziały w nowej agencji Bugajnej-Kasdepke, Hejnowskiego oraz Poniatowskiej i wspólnie tworzy regionalny hub CEE

Na zdj. od lewej: Zofia Bugajna-Kasdepke, Joanna Poniatowska, Sebastian Hejnowski

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SEC Newgate CEE to nowa agencja public affairs, public relations i creative. Firma powstała z planem stworzenia siatki przedstawicielstw w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jej większościowym udziałowcem została SEC Newgate, notowana na AIM London Stock Exchange globalna grupa PR, która posiada 36 biur na 6 kontynentach.


Współzałożycielami i współwłaścicielami agencji są Zofia Bugajna-Kasdepke, Sebastian Hejnowski oraz Joanna Poniatowska. SEC Newgate objął 51% udziałów w firmie. W wyniku tej transakcji powstaje sieciowy hub na rynki Europy Środkowej i Wschodniej, którego zadaniem jest dynamiczny rozwój SEC Newgate w regionie (otwieranie nowych biur, akwizycje). Już teraz agencja obsługuje klientów w Polsce i za granicą.

– Z ponad 110 milionami mieszkańców i łącznym PKB przekraczającym 1200 miliardów dolarów rynek Europy Środkowo-Wschodniej ma ogromny potencjał. Region ten jest ważną częścią gospodarki europejskiej, jednocześnie niezwykle szybko się rozwija i generuje innowacje. Jestem przekonany, że elastyczne i zwinne podejście SEC Newgate wyrażone w tej inicjatywie będzie dokładnie tym, czego potrzeba, aby jak najlepiej wykorzystać tak niezwykłe możliwości związane z regionem CEE – komentuje Fiorenzo Tagliabue, Group CEO SEC Newgate.

– Związaliśmy się z silną, prężnie rozwijającą się globalnie siecią PR. Z zapleczem SEC Newgate będziemy w stanie mieć stały dostęp do know-how oraz szybko budować naszą pozycję w regionie – dodaje Zofia Bugajna-Kasdepke, founding partner / VP SEC Newgate CEE.

Firma stawia na głęboką wiedzę specjalistyczną w konkretnych sektorach rynku oraz usługach. Istotnym wyróżnikiem SEC Newgate CEE ma być dostęp do konsultantów o tak wysokim profilu zawodowym, potwierdzonym zawodowymi sukcesami i różnorodnością zrealizowanych kampanii.

Do executive committee SEC Newgate CEE weszli:

 • Karol Poznański, managing partner HEALTH
  ex CEE cluster communications lead MSD, communications manager Poland & Baltics Juul Labs)
 • Katarzyna Żądło, managing partner CORPORATE, FINANCE & PROFESSIONAL SERVICES
  ex dyrektor biura komunikacji korporacyjnej Pekao S.A
 • Jan Mróz, senior advisor PUBLIC AFFAIRS
  ex dyrektor komunikacji odpowiedzialny za start partii Wiosna, był też szefem komunikacji w kampanii parlamentarnej Lewicy w 2019 roku, pełnił funkcję dyrektora biura prasowego klubu parlamentarnego Lewica
 • Iwona Golonko, managing partner PEOPLE
  psycholożka biznesu, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej Maroney
 • Paweł Kocon, managing partner AGRICULTURE & FOOD
  ex dyrektor departamentu rozwoju rynku w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa
 • Agata Rychlik, dyrektor kreatywna
  ex creative head Leo Burnett i chief commercial officer Fundacji „Kosmos dla Dziewczynek”.

Zasoby kompetencyjne SEC Newgate CEE zostały poszerzone dzięki strategicznej współpracy partnerskiej z zespołem butikowej firmy konsultingowej C.point (www.cdotpoint.com), założonej przez doświadczonych specjalistów z największych, globalnych firm konsultingowych i komunikacyjnych (Deloitte and FleishmanHillard). Współwłaścicielką C.point jest Julia Kozak, była dyrektorka zarządająca FleishmanHillard, która pracuje przy projektach konsultingowych i ESG jako affiliate partner SEC Newgate CEE.

Biuro w Warszawie mieści się w ‘Europejski Offices’ przy Krakowskim Przedmieściu 13 i zatrudnia dziś 20 specjalistów, obsługujących kilkunastu klientów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij