Agencja Brand Bridge zajmie się obsługą marki Grześki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Brand Bridge zajmie się obsługą marki Grześki

Marka Grześki powierzyła kompleksową obsługę w kanałach digitalowych agencji 360˚ Brand Bridge. Współpraca obejmie działania w ramach nowej platformy komunikacyjnej „Każdy ma swoje Grześki” i potrwa co najmniej do końca bieżącego roku. Nowego partnera wybrano na drodze przetargu.

Agencja Brand Bridge poprowadzi profile marki Grześki w mediach społecznościowych ̶ na Facebooku i Instagramie; będzie odpowiedzialna za planowanie i realizację kampanii display oraz promocję marki na TikToku, w ramach platformy komunikacji „Każdy ma swoje Grześki”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Przyjmując z końcem ubiegłego roku nowy kierunek w komunikacji, bazujący na humorystycznej grze słów „Grześki ̶ grzeszki”, postawiliśmy sobie za cel poszerzenie grona użytkowników marki o młodszych konsumentów z pokolenia Y i Z. Strategia zaproponowana przez Brand Bridge wydała nam się najbardziej spójna z nową narracją marki Grześki. Pierwszymi efektami wspólnie zrealizowanych działań pochwalimy się wkrótce – mówi Wojciech Gańko, brand manager marki Grześki.

Agencja Brand Bridge posiada szerokie doświadczenie w realizacji działań w social mediach. Opracowała autorską platformę mierzalnego content marketingu BigDataCMP.com. Na mocy umowy partnerskiej z właścicielem marki TikTok, firmą ByteDance, realizuje niestandardowe w pełni mierzalne kampanie. Współtworzy kanał kulinarny dla całej rodziny TipTopChef on TikTok, www.TipTopChef.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij