Szwedzka marka Cellbes celebruje różnorodność Kobiet

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Szwedzka marka Cellbes celebruje różnorodność Kobiet

„Czerp radość z małych przyjemności!" – taką myśl przywołują na myśl nowe zdjęcia szwedzkiej marki odzieżowej Cellbes. Optymistyczne kadry zachęcają Kobiety do wspólnych rozmów, aktywności i pielęgnowaniu przyjaźni. Firma od ponad 65 lat dostarcza sprawdzone i wygodne fasony odzieży dla Pań w różnych rozmiarach, co można zauważyć na kolorowych wizerunkach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Radość z małych przyjemności

Marka Cellbes skupia się na celebrowaniu różnorodności i emocjach związanych z damską przyjaźnią. Nowa kolekcja pokazana jest na kobiecych sylwetkach, modelkach o różnym typie urody. Cellbes kocha wszystkie Kobiety i proponuje modę, która nie jest ograniczona rozmiarem ani wiekiem! Na zdjęciach obserwujemy szczęśliwą grupę przyjaciółek, które spędzają ze sobą czas na świeżym powietrzu w wygodnych zestawach.

Wspólne rozmowy i kawa pod chmurką czy miejska przejażdżka rowerem to jedne z aktywności, które w obecnych czasach sprawiają dużo radość. Do szczęścia nie trzeba wiele – jedzenie na wynos i grupa ulubionych koleżanek. W stylizacjach króluje komfort i nonszalancki luz w połączeniu z ponadczasowym denimem. Styliści marki oprócz elastycznych dresów proponują uzupełnić garderobę białymi spodniami i barwnymi kurtkami wiosennymi.

Marka zmienia się, szukając nowych rozwiązań bezpiecznych dla środowiska. Jednym z nich jest widoczna na zdjęciach pastelowa sukienka w geometryczne wzory, która została wykonana z materiału z recyklingu ze zużytych butelek PET.

Kolekcja marki Cellbes na sezon wiosna 2021 jest już dostępna w sklepie online: www.cellbes.pl i na bieżąco jest uzupełniana o nowe propozycje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij