Group One rozwija dział PR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Group One rozwija dział PR

W styczniu 2021 do agencji Labcon (Group One) dołączyła Agnieszka Byczot obejmując stanowisko senior PR managera. Odpowiada za rozwój oferty i zespołu PR w ramach Labcon, a także za dział PR korporacyjnego Group One.

Agnieszka zarządza zespołem PR pod nieobecność Emilii Klepackiej, brand reputation director Group One, która aktualnie jest na urlopie macierzyńskim. Jednym z jej głównych celów jest rozwój oferty i zespołu PR Labcon, do którego w kwietniu 2020 roku dołączyła Joanna Kulig na stanowisko senior PR specialist. To kolejny krok, by umocnić wizję Labcon jako agencji oferującej holistyczną komunikację marek w oparciu o łączenie kompetencji zespołów kreacji, social media i influencer marketingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do tej pory w portfolio zespołu PR agencji Labcon znalazły się już takie marki jak: Land Rover (British Automotive), BOŚ Bank, UPC, Maczfit, Przyjazne Państwo, Hevipoint i Nervomix (Adamed), Marsjanki (Walmark) czy Beko. Do stałych klientów należą m.in. Jusee Cosmetics czy Oeparol (Adamed). W związku z rozwojem portfolio klientów, w najbliższym czasie planowane są kolejne zatrudnienia.

Agnieszka prowadzi również zespół PR korporacyjnego Group One, w którym wraz z Luizą Nowak, która w lutym 2021 r. awansowała na stanowisko Corporate PR Specialist, odpowiadają za budowanie silnej pozycji agencji w branży oraz rozwijanie obszaru employer brandingu w Grupie.

Z branżą mediową Agnieszka związana jest już kilkanaście lat. Doświadczenie w PR zdobywała w Grayling Poland, gdzie obsługiwała takie firmy jak Sony, Wrigley, Mars, PayPal i Tetra Pak. Po przejściu na stanowisko PR Consultant w Big Picture opiekowała się klientami w ramach działu lifestyle oraz korporacyjnego m.in. Allegro, Mondelēz International, Mondelez Polska, Carlsberg Polska, Sprite, Qarson, L'Oreal Paris & L'Oréal Professionnel, Fundacja Rak’n’Roll. Karierę rozpoczynała w Ringier Axel Springer, a także w domu produkcyjnym Rochstar, gdzie była odpowiedzialna za komunikację programów telewizyjnych firmy w stacjach TVP1, TVP2, Polsat i TVN. Prywatnie jest współtwórczynią kobiecego projektu Festiwal Kręgi, którego druga edycja odbędzie się w maju 2021 r.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij