Tomasz Wojciechowski na czele działu Performance w adrino, Michał Wróblewski dołącza do działu Design Studio

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tomasz Wojciechowski na czele działu Performance w adrino, Michał Wróblewski dołącza do działu Design Studio

Firma marketingu internetowego adrino, ma nowego szefa działu Performance. Na jego czele stanął Tomasz Wojciechowski, który jest związany z adrino od sierpnia 2020 roku. Adrino rozwija także dział Design Studio, do którego jako graphic designer dołączył Michał Wróblewski.

Tomasz Wojciechowski posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze performance zdobyte w pracy dla agencji wyspecjalizowanych w tym obszarze. Do adrino dołączył w sierpniu 2020 roku. Jako szef działu będzie odpowiadał, m.in., za koordynację kampanii performance dla klientów adrino, rozwijanie produktów agencji w odpowiedzi na aktualne trendy oraz potrzeby rynku digital, doradztwo w zakresie doboru optymalnych kanałów i powierzchni reklamowych oraz współpracę z działem handlowym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Adrino stale rozwija również dział Design Studio, odpowiadający za działania graficzno-developerskie, na którego czele stoi Mariusz Stelągowski. Do jego zespołu, jako graphic designer, dołączył Michał Wróblewski, związany wcześniej z LeadR. Design Studio zrealizowało ostatnio kampanie rich mediowe dla firm z branży nowych technologii, medycznej, a także dla jednej z zagranicznych ambasad w Polsce, zarówno na urządzenia mobilne, jak i desktop.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij