Moda w mariażu ze sztuką, czyli pokaz online Moliera 2 zorganizowany w warszawskich Łazienkach Królewskich

Marketing Marek Premium

partnerem merytorycznym działu jest SZNYT

Moda w mariażu ze sztuką, czyli pokaz online Moliera 2 zorganizowany w warszawskich Łazienkach Królewskich

Moliera 2 po raz pierwszy w historii zaprezentowało autorski pokaz online wiosna-lato 2021, którego premiera miała miejsce 25 marca. Wirtualne widowisko przeniosło widzów do warszawskich Łazienek Królewskich, gdzie modelka Sylwia Butor zaprezentowała stylizacje od światowych projektantów.

25 marca br. odbył się pokaz online na sezon wiosna-lato 2021, który Moliera 2 zorganizowało w warszawskich Łazienkach Królewskich, w historycznej przestrzeni Pałacu na Wyspie. Dlaczego właśnie to miejsce? Moda od zawsze przenikała się ze sztuką, dlatego wideo z wydarzenia zostało nakręcone w przestrzeni, która się z nią niewątpliwie kojarzy. W niezwykłych pałacowych wnętrzach modelka Sylwia Butor zaprezentowała stylizacje od światowych projektantów: Balmain, Isabel Marant, Zimmermann czy Alexandre Vauthier. Każdy look został ukazany na tle historycznych obrazów oraz rzeźb z kolekcji Stanisława Augusta. Niezwykłe dzieła podkreśliły wyjątkowość ubrań i akcesoriów zaprojektowanych przez luksusowe marki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Kiedy zobaczyłam po raz pierwszy nową kolekcję od razu wiedziałam, że jest tak piękna, że zasługuje tylko na pokazanie jej w wyjątkowej scenerii. Spodobała nam się koncepcja zderzenia nowoczesnej mody na najwyższym światowym poziomie z historycznym sznytem. Cała ekipa miała niezwykłą przyjemność z pracy na planie, za co bardzo dziękuję naszemu partnerowi – Łazienkom Królewskim. Modelka Sylwa Butor wniosła w ten projekt niesamowicie pozytywną energię z idealną dozą romantyzmu. Mam nadzieję, że w efekcie końcowym widać również to, że i jej ta praca sprawiła ogromną frajdę – mówi Maria Fus, marketing & PR director Moliera2.com.

Najnowsza kolekcja, która została zaprezentowana podczas pokazu online, już teraz dostępna jest w salonach Moliera 2 oraz sklepie internetowym Moliera2.com.

PS

W ubiegłym roku marka Moliera 2 wprowadziła usługę Wirtualnego Doradcy, dzięki której klienci mają możliwość skonsultowania swojego wyboru z salonami Moliera 2 w Warszawie, Poznaniu oraz Katowicach, gdzie wyspecjalizowani konsultanci pomogą im w podjęciu satysfakcjonującej decyzji bez wychodzenia z domu.

PS2

W 2019 roku sklep Moliera 2 promował wielkoformatowy mural umieszczony na budynku z centrum Gdańska. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij