Virgin Mobile zachęca do dzielenia się dobrem w najnowszej kampanii z Robertem Makłowiczem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Virgin Mobile zachęca do dzielenia się dobrem w najnowszej kampanii z Robertem Makłowiczem

Virgin Mobile rozpoczyna wiosnę kampanią z udziałem wyjątkowego ambasadora. Wspólnie z Robertem Makłowiczem operator będzie szerzyć #GOODDYZM, czyli dzielenie się dobrem. Z tej okazji przygotował specjalną promocję na pakiet #GIGAMAKS, a także nawet 100 GB dodatkowego internetu dla nowych klientów.

Najnowsza oferta Virgin Mobile jest częścią kampanii #GOODDYZM, w której operator proponuje dzielenie się dobrem mobilnie poprzez nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz mocą dobrobajtów, czyli atrakcyjną paczką internetu. Głównym ambasadorem marki jest Robert Makłowicz, który w serii spotów reklamowych wystąpi jako charyzmatyczny guru i propagator dobrych emocji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby dzielić się dobrem mobilnie wystarczy skorzystać z atrakcyjnej propozycji Virgin Mobile. W nowej ofercie cena pakietu #GIGAMAKS z darmowymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich oraz 30 GB internetu jest niższa aż o połowę i wynosi tylko 15 zł miesięcznie. Oferta obowiązuje przez 90 dni – dotyczy aktywacji i dwóch kolejnych odnowień pakietu. Promocja obejmie klientów, którzy w trakcie jej trwania po raz pierwszy aktywują pakiet #GIGAMAKS oraz w trakcie aktywacji i odnowienia pakietu mają na koncie 30 zł.

To nie wszystko. Każdy nowy klient, który zdecyduje się przenieść swój numer do Virgin Mobile i wybrać ofertę na kartę lub aktywuje nowy starter, otrzyma dodatkowo 100 GB danych ważnych do końca maja.

Skorzystanie z oferty #GIGAMAKS w specjalnej cenie oraz zdobycie dodatkowych 100 GB możliwe jest od 26.03.2021 do 31.05.2021.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij