MoreleTV wraz z influencerami zainstalowali komputer gamingowy w Multipli

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MoreleTV wraz z influencerami zainstalowali komputer gamingowy w Multipli

Ekipa MoreleTV odmieniła losy samochodu będącego od zawsze obiektem żartów. Youtuberzy w ramach serii filmów o komputerach w nietypowych urządzeniach zainstalowali na pokładzie kultowego auta komputer, który niemal każdy gracz chciałby mieć w swoim posiadaniu.

Fiat Multipla ze względu na swój nietypowy kształt stał się obiektem żartów nie tylko wśród kierowców. Auto zyskało również popularność w Internecie m.in. dzięki memom, które wyśmiewają ten oryginalny samochód. Ekipa MoreleTV w składzie: Arkadiusz Popiel – Radyjko (koordynator projektu), Łukasz Zmysło – Zmaslo, Kamil Erdini – Tek Testers, Tomasz Wróbel – Stilgar oraz Bartłomiej Rak – SmartReviewsTV postanowiła odmienić losy pewnej Multipli i zainstalowała na jej pokładzie komputer, który sprosta wymaganiom najnowszych gier. Działania zakończyły się sukcesem, co można zobaczyć na filmie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wiemy, że do projektu wybraliśmy bardzo memiczny samochód. Taki, przed którym kierowcy zamykają swoje garaże w obawie, że im go podstawią. My jednak uznaliśmy, że popularność Multipli w sieci i jej przestronność to spore atuty. Właśnie dlatego stwierdziliśmy, że to auto idealnie nadaje się do naszego amatorskiego tuningu – mówi Arkadiusz Popiel z MoreleTV, koordynator projektu.

Projekt został zrealizowany w ramach serii filmów, podczas których redaktorzy kanału budują komputery w dość nietypowych przedmiotach: plecak, trzydziestoletni telewizor czy kuchenka mikrofalowa. Tym razem poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, bo komputer został zainstalowany w kultowym samochodzie. Wszystkie materiały powstałe w ramach tej serii można zobaczyć na kanale MoreleTV należącym do sklepu internetowego Morele.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij