Nowa kolekcja treningowa 4F Anny Lewandowskiej Stronger together

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa kolekcja treningowa 4F Anny Lewandowskiej Stronger together

8 kwietnia została zaprezentowana najnowsza kolekcja treningowa wiosna-lato 4F i ambasadorki marki, Anny Lewandowskiej. Linia jest już dostępna w sprzedaży na https://4f.com.pl/ oraz w aplikacji 4F.

Ambasadorka 4F, Anna Lewandowska, jako trenerka oraz mentorka inspiruje i motywuje do podejmowania sportowych wyzwań, wspierając kobiety w budowaniu pewności siebie. Tworzy aktywną społeczność, która każdego dnia motywuje się do treningów i prowadzenia zdrowego stylu życia. Łącząc się w #strongertogether razem z teamem inspiruje do zmian, pokazując, że tworząc sportową drużynę kobiety stają się silniejsze i mogą więcej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kolekcja treningowa zaprojektowana przez ambasadorkę i team kreatywny 4F jest serią produktów, które łączą wysoką jakość wykonania, technologie funkcyjne i nowoczesny design. Energetyczne odcienie czerwieni i koralu w połączeniu z czernią tworzą stroje treningowe, które podkreślają sylwetkę i dodają pewności siebie.

– To kolekcja stworzona z myślą o kobietach, które inspirują się tym co robię – chcą podążać sportową drogą i stawiać sobie poprzeczkę wyżej. W mojej linii treningowej 4F znajdziesz ubrania, które zainspirują Cię do ćwiczeń bez względu na to, czy jesteś początkująca czy trenujesz profesjonalnie. Jako trenerka przekonuję kobiety, że zdrowy i aktywny styl życia pozwala osiągnąć równowagę i satysfakcję – mówi Anna Lewandowska.

W kolekcji znajdziemy legginsy, topy, longsleevy, biustonosze i szorty treningowe, w których użyto lekkich, oddychających materiałów, płaskich szwów oraz wentylujących paneli z siatki dla maksymalnego komfortu podczas treningu.

Sesję wizerunkową i wideo kolekcji zrealizowano w industrialnej, surowej przestrzeni treningowej, stanowiącej tło dla mocnych, dynamicznych kadrów przywołujących na myśl drużynę wojowniczek, które wzajemnie motywują się do walki i realizacji sportowych wyzwań. Poprzez drużynę Anna Lewandowska przekazuje swoją ideę dalej: „Moim celem jest dzielenie się z kobietami swoją pasją, aby codziennie stawały się inspiracją i oparciem dla siebie nawzajem”.

Nowa kolekcja treningowa Anny Lewandowskiej x 4F jest już dostępna w sprzedaży na https://4f.com.pl/ oraz w aplikacji 4F.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij