Agencja „MAMY TO” rozpoczyna działalność

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja „MAMY TO” rozpoczyna działalność

Eureka Archimedesa. Hasta la vista, baby Schwarzeneggera. Bingo, użyte w skali całego życia co najmniej kilka razy przez każdego z nas. Lista werbalnych okrzyków na szybkie wyrażenie zachwytu z dokonanego odkrycia i sukcesu jest obszerna. Zawiera także pojemne znaczeniowo: mamy to!, które – jako nieprzypadkowa nazwa, bo także motto – idealnie pasuje do nowo otwartej butikowej przestrzeni kreatywnej. Jej założycielki i lwice eventowe: Aga Sołtysiak i Justyna Fabisiak nie boją się: konkurencji, zarazy, Billa Gatesa, a tym bardziej 5G.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po rozłożeniu kompetencyjnego duetu Sołtysiak-Fabisiak na części otrzymujemy składowe „MAMY TO”: łamanie dotychczasowych zasad i wytyczanie świeżych ścieżek, tworzenie nowej jakości w oparciu o autorski styl, wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie realizacji dla największych podmiotów na rynku. Do tego odwaga i wyobraźnia współzałożycielek, które to cechy potrafią przekraczać zastane porządki i granice. W efekcie rynek zyskuje nowy podmiot o wszechstronnym profilu działalności: od projektów własnych, eventów off- i on-line, przez produkcje video i design aż po zintegrowaną komunikację i kreatywne kolaboracje.

– Wiele osób słysząc o naszych planach dziwiło się, że mimo obecnego kontekstu gospodarczego i niejasnych prognoz decydujemy się rozpocząć nową przygodę biznesową. Robimy to bez obaw i bez kompleksów, bo z przepracowaną, długofalową strategią rozwoju. Takie jesteśmy i takie będzie nasze nowe dzieło: pewne obranego kierunku, świadome posiadanego doświadczenia i niepokorne biznesowo. To podejście nigdy nas - jako zawodowy duet, ale i każdą z osoba - nie zawiodło w drodze na wiele szczytów. Wierzymy, że i tym razem dzięki precyzyjnemu połączeniu naszych energii wbiegniemy ciężką pracą, ale bez zadyszki na kolejny z nich – podsumowuje Aga Sołtysiak.

– Naszymi konceptami i autorskimi realizacjami chcemy zmieniać zastaną rzeczywistość. A co liczy się bardziej: podróż czy dotarcie do celu? Według „Mamy To” najważniejsze jest towarzystwo, z którym się podróżuje. Dlatego jestem spokojna o dotarcie do zaplanowanych destynacji – dodaje Justyna Fabisiak.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij