JYSK rusza z podcastem o zdrowym śnie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
JYSK rusza z podcastem o zdrowym śnie

#Wyspani to prawdopodobnie jedyny taki podcast o dobrym i zdrowym śnie. Powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają inspiracji i rozwiązań dla poprawy jakości swojego snu, tym samym chcą lepiej o siebie zadbać.

JYSK cieszy się na świecie opinią eksperta w kulturze spania. W sklepach można znaleźć artykuły, które zapewnią efektywny i dobry odpoczynek oraz regenerację, a pracownicy JYSK są szkoleni w ramach Akademii Dobrego Snu i każdego dnia doradzają klientom jak dbać o dobry sen.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Skandynawowie przykładają ogromną wagę do kultury sny i komfortu odpoczynku. Tym razem, poprzez nowy format będziemy podpowiadać co robić, aby lepiej się wysypiać. Bardzo cenimy otwartą komunikację z naszymi klientami, dlatego mamy nadzieję, że odnajdą oni mnóstwo inspiracji i podpowiedzi jak regulować jakość snu, tym samym jak poprawiać swoje codzienne funkcjonowanie – mówi Sylwia Filimon, kierownik komunikacji i PR JYSK Polska.

Do rozmów zaproszeni zostali eksperci i praktycy różnych dziedzin związanych z tematyką snu Poruszone zostaną zagadnienia naukowe, zdrowotne, psychologiczne, czy nawiązujące do technik relaksacyjnych. Cykl rozmów prowadzi Sylwia Filimon – psycholog i kierowniczka ds. komunikacji w JYSK Polska.

Odcinki będą publikowane w każdy czwartek, przez 10 tygodni, na Spotify oraz na kanale YouTube JYSK Polska. Pierwszy odcinek o tytule: „Czy kobiety też chrapią?” poświęcony został naukowej stronie snu oraz sennym zaburzeniom. Gościem jest dr Magda Kaczor, psychiatra dziecięcy i ekspert medycyny snu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij