Nowy team kreatywny w Saatchi & Saatchi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy team kreatywny w Saatchi & Saatchi

Do zespołu Saatchi & Saatchi dołączył nowy team kreatywny – Dorota Piekarska na stanowisku copywriter i Paulina Weisgerber, senior art director.

Nowy team wzmocni zespół kreacji w bieżących projektach agencji, prowadzonych pod okiem Michała Desowskiego, creative directora Saatchi & Saatchi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dorota Piekarska doświadczenie w branży kreatywnej zdobywa od 2014 roku w agencjach sieciowych, na początku pracowała w Leo Burnett, a później w VMLY&R. Jej projekty doceniano nagrodami krajowymi i międzynarodowymi, jak chociażby: brązem w konkursie KTR w 2020 przyznanym za kampanię SOS Wioski Dziecięce „Masterclass Kłamania”, Nagrodą Główną Young Creatives Digital 2019, czy Nagrodą Specjalną Eurobest. Dorota realizowała projekty dla dużych marek, takich jak: Grupa Danone (Danio, Fantasia, Danonki), Samsung, Innogy, Spotify, SOS Wioski Dziecięce, Wolt, adidas. W Saatchi & Saatchi pracuje na stanowisku Copywriter.

Paulina Weisgerber posiada 6 lat doświadczenia w pracy w kreacji. Zaczynała w Leo Burnett Warszawa, następnie pracowała w 180heartbeats + Jung v Matt, Isobar oraz DDB. W jej portfolio znajdują się projekty dla klientów: Volkswagen, McDonald's, Samsung, Durex, Google, Allegro, Mastercard, Play, Avon. Za część z nich zdobyła liczne nagrody w konkursach: KTR, Effie, Innovation i MIXX Awards.

Paulina w Saatchi & Saatchi objęła stanowisko senior art director.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij