Lidl Polska partnerem ogólnopolskiej akcji Visa – bezpieczne płatności zbliżeniowe

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lidl Polska partnerem ogólnopolskiej akcji Visa – bezpieczne płatności zbliżeniowe

Ruszyła ogólnopolska akcja promująca szybkie, wygodne i bezpieczne płatności Visa. Lidl Polska, jako partner akcji, przyłącza się do promowania takiej formy płatności oraz zapewnia nagrody dla uczestników akcji – 700 voucherów o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Lidl. Akcja potrwa do 1 czerwca.

Ruszyła akcja marketingowa Visa, której celem jest zachęcenie konsumentów do płacenia za zakupy szybko, wygodnie i bezpiecznie – przy użyciu karty, telefonu, zegarka czy też w Internecie. Jej hasło przewodnie to „Nie musisz być Olimpijczykiem żeby wygrywać”. Każdy uczestnik akcji Visa ma szansę na wygranie co tydzień atrakcyjnych nagród, w tym m.in. vouchery o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Lidl Polska. Nieustanie podejmując działania, aby zakupy w sklepach Lidl były bezpiecznym i komfortowym doświadczeniem, w ubiegłym roku sieć przyspieszyła prace na własnymi płatnościami mobilnymi i wprowadziła funkcjonalność Lidl Pay w aplikacji zakupowej Lidl Plus. Funkcjonalność umożliwia płatność mobilną poprzez aplikację zakupową Lidl Plus, a przy pomocy jednego skanowania jednocześnie dokonuje się płatność oraz naliczane są wszystkie promocje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w akcji Visa wystarczy tylko raz zarejestrować swoją kartę Visa na stronie www.visa.pl. Po pomyślnym zakończeniu rejestracji, każda płatność Visa to szansa na wygraną, a płatności dokonane w sklepach Lidl Polska liczą się podwójnie. Akcja obejmuje płatności Visa w sklepach internetowych oraz transakcje zbliżeniowe i potwierdzane kodem PIN dokonywane kartą Visa lub za pomocą urządzeń z funkcją płatności, w których użytkownik ma zarejestrowaną kartę Visa, takich jak smartfon bądź smartwatch.

Akcja obejmuje całą Polskę i potrwa do 1 czerwca 2021 r. Szczegóły na www.visa.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij