„Hak w sieci” ze wsparciem Fundacji Komputronik

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Hak w sieci” ze wsparciem Fundacji Komputronik

Fundacja Komputronik wyłoniła kolejnego beneficjenta. Tym razem wsparcie trafi do organizatorów projektu społecznego „Hak w sieci”. Ma on na celu uświadomienie młodzieży o potencjalnych zagrożeniach, jakie mogą napotkać w trakcie korzystania z internetu.

Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń Zarząd Fundacji Komputronik zdecydował się wesprzeć inicjatywę „Hak w sieci” realizowaną w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Organizatorzy projektu chcą uświadamiać młodych ludzi o niebezpieczeństwach, jakie czekają na nich w sieci. Będą cyklicznie publikować materiały, w których w zrozumiały i luźny sposób omówią problemy oraz zagrożenia związane z poruszaniem się w sieci. Tematy publikacji będą dotyczyć m.in. hakowania, praw w Internecie, danych osobowych, plików cookies, zjawiska fake news i innych tego typu zagadnień.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach pomocy Fundacja Komputronik przekaże nagrody, które będą rozdawane laureatom konkursów projektu „Hak w sieci”.

Fundacja Komputronik wspiera zarówno osoby indywidualne jak i instytucje. Wnioski o pomoc można zgłaszać na stronie Fundacji.

W sobotę, 24 kwietnia o godzinie 17.00, Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR zorganizuje pierwsze z cyklu szkoleń, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej o cyber zagrożeniach w sieci. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na dedykowanej stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij