Zalando zaprasza na „randkę” z Robertem Makłowiczem, podczas której prowadzona będzie zbiórka na rzecz fundacji Kosmos dla Dziewczynek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zalando zaprasza na „randkę” z Robertem Makłowiczem, podczas której prowadzona będzie zbiórka na rzecz fundacji Kosmos dla Dziewczynek

Zalando łączy siły z Robertem Makłowiczem podczas wyjątkowego wydarzenia online na facebookowym profilu marki. Klientki i klienci marki będą mieli możliwość wzięcia udziału w „randce” i live cookingu z Robertem Makłowiczem. Wydarzenie wspierać będzie fundację Kosmos dla Dziewczynek.

Okres izolacji w domach może być trudny i wiele osób potrzebuje pozytywnych doświadczeń. Na to zapotrzebowanie odpowiada Zalando zapraszając do współpracy jedną z najbardziej pozytywnych osobowości medialnych w Polsce, która w ostatnim czasie stała się prawdziwą legendą. Robert Makłowicz to krytyk kulinarny, dziennikarz i youtuber, znany ze swoich programów kulinarno-podróżniczych, a ostatnio również bohater wielu memów, które codziennie poprawiały nam humor w ciągu ubiegłych miesięcy. Jego żywiołowa osobowość, pogoda ducha i ujmujący uśmiech sprawiły, że stał się najbardziej rozchwytywanym nazwiskiem w Polsce, popularnym zarówno wśród młodzieży jak i dla starszego pokolenia. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zalando zaprosiło Roberta Makłowicza do współpracy, umożliwiając wspólne gotowanie na żywo i kontakt z tą niesamowitą osobowością. Dlatego też 23 kwietnia na facebookowej stronie marki Zalando odbędzie się live-cooking, podczas którego pod okiem mistrza będzie można stworzyć wyjątkowy posiłek i posłuchać rad bezpośrednio od eksperta. Robert zaprasza do udziału w wydarzeniu szczególnie panie – życzenia na Dzień Kobiet na Facebooku Zalando nagrane przez Roberta i stanowiące pierwszy element kampanii, trafiły już do tysięcy osób bijąc rekordy popularności.

Poza wspaniałym przeżyciem, wydarzenie ma też drugi cel. Wspólnie z Robertem Zalando wesprze finansowo działania fundacji Kosmos dla Dziewczynek, która walczy o lepsze jutro dla najmłodszych. Wzmacnianie pozycji kobiet to wartość, która jest jednym z kluczowych założeń Zalando, a stworzenie przyjaznego środowiska dla tych najmłodszych to misja, która dla Kosmosu jest kluczowa. W wiosennej kampanii Zalando skupia się na wartościach, które powinny zostać z nami na dobre, a wspieranie kobiet jest jedną z nich. 

Fundacja Kosmos dla Dziewczynek głęboko wierzy, że dziewczynki zmienią świat. Pokazuje im wszechświat możliwości, aby w przyszłości mogły zostać kim tylko chcą. Kosmos działa już cztery lata, aby zmieniać życie dziewczynek na lepsze i rozwiązywać problemy, z którymi borykają się dorastając. W ramach swoich działań fundacja wydaje magazyn „Kosmos dla dziewczynek” – pismo, które wzmacnia dziewczynki, pomaga im rozwijać różne umiejętności i zainteresowania. Pokazuje dziewczyny i kobiety z pasją i z misją, które mogą dawać mnóstwo inspiracji. 

Live z Robertem Makłowiczem odbędzie się w piątek, 23. kwietnia o godzinie 19:00 na profilu Zalando na Facebooku. Podczas wydarzenia prowadzona będzie też zbiórka pieniędzy na rzecz fundacji, więc każdy z gości będzie miał możliwość dodatkowego wsparcia Kosmosu. Lista zakupów niezbędnych do przygotowania posiłku z Robertem i wszystkie szczegóły będą na bieżąco publikowane na profilu marki. Na live’ie Robertowi towarzyszyć będzie dziennikarka i krytyczka kulinarna Basia Starecka, która pomoże mu w przygotowaniach i wesprze w kontakcie z fanami. 

Dołączyć do wydarzenia na Facebooku można po kliknięciu w link

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij