Łukasz Okoński przechodzi z Play do Future Mind

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Łukasz Okoński przechodzi z Play do Future Mind

Łukasz Okoński, dotychczasowy product designer w Play, odpowiedzialny za aplikację Play24, dołącza do firmy doradczo-technologicznej Future Mind. Obejmuje stanowisko product design lead i będzie zarządzał zespołem projektantów.

Łukasz Okoński ma ponad 6-letnie doświadczenie jako product designer. Przez ostatnie 4 lata pracował w Play, gdzie odpowiadał za rozwój i design aplikacji Play24, którą dotychczas pobrało ponad 5 milionów abonentów tego operatora. Wcześniej Łukasz zdobywał doświadczenie w Madrycie, projektując aplikacje i serwisy transakcyjne hiszpańskich banków.

W Future Mind Łukasz obejmuje funkcję product design lead. Będzie zarządzał zespołem projektantów, a także odpowiadał za jego rozwój – w tym doskonalenie procesu projektowego i wspieranie rozwoju umiejętności innych designerów. Łukasz będzie też osobiście zaangażowany w projektowanie kompleksowych Design Systems wykorzystywanych w produktach cyfrowych i projektowanie samych aplikacji, a także będzie doradzał klientom w procesie transformacji cyfrowej.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij