Lidl wprowadza nie lada gratkę dla swoich fanów – klapki, t-shirty i skarpetki z logo sieci

Lidl wprowadza nie lada gratkę dla swoich fanów – klapki, t-shirty i skarpetki z logo sieci

Już w poniedziałek 26 kwietnia br. w sklepach Lidl pojawi się nie lada gratka dla prawdziwych fanów marki. W ramach kolekcji #lidlfancollection w marketach sieci dostępne będą bowiem t-shirty, skarpetki i klapki z logotypem brandu.

To nie pierwsza taka akcja sieci Lidl – w 2019 roku niemiecki oddział marki zainicjował kampanię, za pomocą której chciał pokazywał swoim klientom, jak bardzo są dla niego ważni, zaś tych najwierniejszych nagradzał firmowymi sneakersami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tym razem sieć postanowiła umożliwić każdemu zdobycie jakiegoś elementu garderoby sygnowanego logotypem Lidl. Już 26 kwietnia br. w sklepach marki pojawi się bowiem kolekcja pod hasłem #lidlfancollection – znajdziemy w niej m.in. t-shirty, skarpetki, a także klapki. Jak podkreślają przedstawiciele marki, kolekcja jest utrzymana w duchu streetwearu i powstała w „odpowiedzi na najnowsze trendy i oczekiwania klientów”.

Co ciekawe, w ubiegłym roku we włoskich sklepach sieci pojawiły się buty sportowe w kolorach logo marki. Wówczas wyprzedały się one jak świeże bułeczki, a co więcej – krótko po tym pojawiły się na eBayu, gdzie dostępne były za około 2,5 tys. euro (ich cena sklepowa wynosiła niecałe 13 euro).

PS

Lidl poszerza swoją ofertę o testy na przeciwciała SARS-CoV-2, które pozwolą sprawdzić, czy osoba wykonująca test przebyła już infekcję. Badanie wykryje przeciwciała w klasie IgM oraz IgG.

PS2

Lodomaniacy, a w szczególności fani Ekipy Friza, będą zachwyceni. Już w poniedziałek, 26 kwietnia, popularne lody Ekipa marki Koral trafią do oferty sklepów Lidl. Pyszne sorbety w polewie o smaku gumy balonowej ze strzelającymi dodatkami to obecnie jeden z największych hitów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij