TikTok uruchamia Europejski Ośrodek Otwartości i Odpowiedzialności

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TikTok uruchamia Europejski Ośrodek Otwartości i Odpowiedzialności

TikTok ogłosił plan uruchomienia Europejskiego Ośrodka Otwartości i Odpowiedzialności. Zaproszeni eksperci będą mogli zapoznać się z działaniami podejmowanymi przez zespoły TikToka, na rzecz kształtowania platformy jako pozytywnego oraz bezpiecznego miejsca dla społeczności.

Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się, jak technologia pomaga zapewnić bezpieczeństwo społeczności TikToka oraz jak jest ona wykorzystywana w procesie moderacji treści, aby zlokalizować potencjalne naruszenia zasad. Ponadto, podczas wirtualnej wizyty goście poznają także zasady działania przeszkolonych zespołów ds. weryfikacji treści, które podejmują decyzje w zakresie publikowanych informacji w oparciu o Zasady Społeczności TikToka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ośrodek Otwartości i Odpowiedzialności poza moderowaniem treści będzie oferować także szczegółowy dostęp do technologii rekomendacji na platformie oraz przybliży działania mające na celu zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa danych.

Pierwszy Ośrodek Otwartości i Odpowiedzialności TikTok został uruchomiony w USA w lipcu 2020 roku. Do tej pory ponad 70 ekspertów oraz decydentów wzięło udział w wirtualnych odwiedzinach centrum w Stanach Zjednoczonych, co pozwoliło przybliżyć wysiłki TikToka na rzecz bezpieczeństwa i ochrony.

– Mając ponad 100 milionów użytkowników TikToka w całej Europie, jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za zdobycie zaufania społeczności oraz szerszej opinii publicznej. Ośrodek Otwartości i Odpowiedzialności Tik Tok to kolejny krok na naszej drodze do lepszego zrozumienia zespołów, procesów i technologii, które pomagają nam kształtować TikTok jako miejsce radości, kreatywności oraz zabawy. Wiemy, że jest jeszcze wiele do zrobienia i jesteśmy podekscytowani możliwością proaktywnego stawienia czoła wyzwaniom, które przed nami stoją. Cieszę się, że będę mógł powitać ekspertów z całej Europy i usłyszeć ich szczere opinie na temat sposobów dalszego ulepszania naszych systemów – powiedział Cormac Keenan, head trust and safety, TikTok.

Ze względu na ograniczenia COVID-19 Europejski Ośrodek Otwartości i Odpowiedzialności obecnie działa wirtualnie, ale w 2022 roku planowane jest otwarcie jego siedziby w Irlandii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij