adidas rozdawał kupony na zakup ekologicznego modelu Stan Smith w zamian za plastikowe butelki

adidas rozdawał kupony na zakup ekologicznego modelu Stan Smith w zamian za plastikowe butelki

W ramach promocji nowej odsłony modelu butów Stan Smith, który wykonany jest z recyklingowanych materiałów, adidas zainicjował nietypową akcję – w swoich flagowych sklepach w Paryżu i Nowym Jorku marka umieściła automaty do zwrotu plastikowych butelek, za które każda osoba dostawała kupon rabatowy.

Na początku kwietnia br. marka adidas zaprezentowała nową odsłoną kultowego już modelu Stan Smith, którego cholewka Primegreen wykonana jest w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach promocji obuwia – a także zachęcenia klientów do podejmowania proekologicznych wyborów – marka umieściła w swoich dwóch flagowych sklepach w Paryżu i Nowym Jorku nietypowe automaty do recyklingu plastikowych butelek. Każda osoba, która oddała wybraną przez siebie liczbę pustych butelek wykonanych z tworzyw sztucznych, otrzymywała kupon rabatowy na zakup ekologicznych Stan Smithów.

Za realizację odpowiadała agencja LBB Online. 

PS

Adidas zaprezentował nową odsłonę swojego kultowego modelu obuwia Stan Smith – tym razem buty zostały wykonane ze skóry wytworzonej z grzybni.

PS2

Żabka Polska i Żywiec Zdrój podjęły strategiczne partnerstwo i podpisały list intencyjny, w którym deklarują wspólne działania na rzecz zamknięcia obiegu tworzyw sztucznych. Firmy rozpoczynają test przy użyciu EKOmatów – automatów do recyklingu plastikowych butelek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij