Akcja sprzątania Wisły w DHL Parcel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Akcja sprzątania Wisły w DHL Parcel

Troska o środowisko to ważna część polityki społecznej odpowiedzialności w DHL Parcel. Wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe, firma wybiera rozwiązania przyjazne naszej planecie. Jest także partnerem wielu akcji społecznych, których celem jest budowanie świadomości ekologicznej.

Jedna z proekologicznych inicjatyw, w które włączył się ostatnio DHL Parcel, to Operacja Czysta Rzeka – akcja społecznego sprzątania polskich rzek. Jako partner logistyczny, DHL Parcel zadbał o doręczenie sztabom w całej Polsce materiałów promocyjnych oraz pakietów startowych dla wolontariuszy. Firma utworzyła również własny sztab i lokalną akcję „Operacja Czysta Wisła”, w ramach której grupa pracowników z warszawskiego biura, posprzątała teren pomiędzy mostami Świętokrzyskim i Śląsko-Dąbrowskim po obydwu stronach Wisły.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Orientacja na ochronę środowiska wynika z polityki GoGreen, globalnie realizowanej przez całą grupę DPDHL, której częścią jesteśmy. Takie projekty jak „Operacja Czysta Rzeka” są nie tylko spójne z naszą misją, ale przede wszystkim mają wielką społeczną wagę, uwrażliwiają bowiem ludzi na dbałość o środowisko naturalne i realnie wpływają na poprawę jego stanu. Jestem przekonana, że ten projekt wpisze się na stałe w kalendarz ekologicznych aktywności w DHL Parcel – zapowiada Magdalena Bugajło, dyrektor komunikacji marketingowej i PR w DHL Parcel.

Ponadto, z okazji Światowego Dnia Ziemi, pracownicy warszawskiego biura DHL Parcel mieli możliwość odebrania worków i rękawic ochronnych, by oczyścić ze śmieci tereny wokół swoich domów, parki, lasy czy brzegi rzek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij