Doradcy Castoramy zapraszają do sklepów stacjonarnych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Doradcy Castoramy zapraszają do sklepów stacjonarnych

Od 4. maja wszystkie sklepy Castorama w Polsce są ponownie otwarte! Z tej okazji marka przygotowała specjalny klip wideo, w którym doradcy zapraszają do odwiedzenia sklepu stacjonarnie i skorzystania z fachowej pomocy.

Najnowszy film Castoramy pt. „Jesteśmy otwarci! W Castoramie czekamy na Ciebie!”, wzbudził pozytywne emocje wśród klientów, którzy nie mogli doczekać się otwarcia sklepów – w mediach społecznościowych nie brakuje komentarzy takich jak: «nareszcie!», «będę pierwszy!». Spot 30 sekundowy, można zobaczyć w telewizji oraz na oficjalnym kanale Castorama Polska w serwisie YouTube. Wideo w ciągu pierwszej doby zanotowało ponad 200 tysięcy wyświetleń.

Czas na zmiany!

Castorama zaprezentowała w klipie wiele nowości – pierwszą z nich jest wprowadzenie specjalnej strefy projektowania, w której będzie można stworzyć wymarzoną przestrzeń kuchenną, idealną zarówno do przygotowywania posiłków, jak i do ich przechowywania. Klientów zachwyci oferta modułowych mebli kuchennych, pozwalających na szerokie dopasowanie każdego elementu składowego, a tym samym perfekcyjne dopasowanie do swoich potrzeb i własnej unikalnej przestrzeni. Kolejną nowością są meble modułowe Atomia, dające liczne możliwości aranżacyjne przestrzeni do przechowywania zarówno w salonie, sypialni, pokoju dziecka czy przedpokoju. Za oknem wiosna w pełni, więc nie mogło zabraknąć także świeżych rozwiązań do ogrodu – ogromny wybór roślin i kwiatów, mebli ogrodowych, grilli, kosiarek oraz innych produktów, które pozwolą na stworzenie wymarzonego ogrodu, balkonu czy tarasu.

Z myślą o Tobie, o Tobie i o Tobie...

Wszystkie nowo zaprezentowane rozwiązania, zostały wprowadzone w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów. W sklepach stacjonalrnych można skorzystać z profesjonej pomocy w każdym dziale - 12 tysięcy Doradców w całej Polsce czeka na powrót klientów, którym pomogą w wyborze produktów. W trosce o kupujących oraz sprzedawców, na terenie wszystkich sklepów sieci Castorama niezmiennie obowiązują zalecane obostrzenia sanitarne, a także oferowane są usługi pozwalające na bezpieczne i bezkontaktowe zakupy. Dodatkowo, dla bezpieczeństwa i komfortu klientów do odwołania wydłużono również godziny otwarcia sklepów do godziny 22:00.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij