Wojny marketingowe - MarkeTEAM zaprasza do walki w marketingowej bitwie roku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wojny marketingowe - MarkeTEAM zaprasza do walki w marketingowej bitwie roku

10 maja 2014 r. teren miasta Łodzi przerodzi się w pole „marketingowych walk” podczas gry miejskiej Marketing Challenge. To impreza cykliczna organizowana przez studenckie koło naukowe MarkeTEAM. Dla kogo? Dla studentów, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu marketingu w praktyce.

Każdego roku ekipa MarkeTEAM sprawdza znajomość innego obszaru, łącząc dobrą zabawę z rozwojem osobistym. Nie jest to kolejny konkurs, który można zaszufladkować jako teoretyczny o skostniałej strukturze. Po pierwsze, polega on na studiach przypadków, które uczestnicy muszą rozwiązać, wykorzystując wiedzę w praktyce. Po drugie, aby to zrobić, poruszają się po mieście w poszukiwaniu kolejnych lokalizacji, w których czekają na nich zadania. I wreszcie po trzecie, nie mogą poruszać się żadnym innym środkiem lokomocji niż komunikacja miejska. Co zrobić, żeby wygrać? Posiadać wiedzę, umieć zarządzać swoim czasem i zespołem, potrafić pracować w grupie, pod presją czasu, mieć orientację w terenie oraz ogromne pokłady kreatywności i entuzjazmu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Osiem lat marketingowych wyzwań

Historia Marketing Challenge sięga 2007 roku, kiedy odbyła się pierwsza edycja konkursu. Wszystkie edycje oparte były na konkretnej tematyce z zakresu marketingu. W poprzednich latach uczestnicy zmierzyli się m.in. z zagadnieniami marketingu internetowego, eventowego czy też modern marketingu. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród studentów, jak i znanych firm o zasięgu lokalnym i ogólnokrajowym. W tym roku organizatorzy gry podjęli decyzję, że ósma edycja Marketing Challenge będzie pierwszą edycją ogólnopolską, a jej tematyką zostaną „wojny marketingowe”. Celem zespołu MarkeTEAM jest ukazanie uczestnikom, że marketing, szczególnie w obecnych czasach, ma charakter rywalizacji ze względu na ciągłą i nierzadko ostrą walkę konkurencyjną. Dlatego też obszary tematyczne zadań dotykać będą zagadnień z zakresu strategii marketingowych, marketingu partyzanckiego czy też grywalizacji. Dodatkowo organizatorzy chcą pokazać swoje akademickie miasto jako pełne interesujących, inspirujących miejsc, które po prostu warto zobaczyć.

Do udziału w grze mogą przystąpić studenci wszystkich kierunków i uczelni w Polsce. MarkeTEAM podkreśla, że każdy w ich turnieju zostaje nagrodzony i nie liczy się wyłącznie wiedza z zakresu marketingu, ale również kreatywność, zarządzanie czasem, czy orientacja w terenie. Trzyosobowe zespoły muszą zarejestrować się wcześniej na stronie internetowej turnieju www.gra.marketeam.pl

Partnerem głównym Marketing Challenge został w tym roku Lidl, strategicznym mBank, a partnerami gry Danone, Rossman, Skanska, SpeakUp oraz lokalne firmy tj. Evergym, Alles, Fiero, kręgielnia Grakula czy restauracja Bawełna, a także wiele innych. Współpracujące firmy gwarantują projektowi wsparcie finansowe, barterowe oraz przede wszystkim merytoryczne, biorąc udział np. w przygotowaniu czy ocenianiu zadań.

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij