Grupa Orbico wybiera The Media Insight do obsługi 19 rynków

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa Orbico wybiera The Media Insight do obsługi 19 rynków

Dom mediowy The Media Insight, funkcjonujący w strukturach Mindshare Polska, wygrał przetarg na obsługę Grupy Orbico. Od maja br. agencja będzie odpowiedzialna za pełne skoordynowanie procesów marketingowych, wprowadzenie automatyzacji i szeroko pojęty consulting w obszarze digital.

Współpraca dotyczy wszystkich 19 rynków, na których działa Grupa Orbico.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

O wyborze The Media Insight zadecydowały bardzo dobre zrozumienie biznesu klienta oraz umiejętność dopasowania do niego niestandardowych rozwiązań marketingowych i komunikacyjnych.

– Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie innowacyjnych, często przełomowych rozwiązań, które dopasowane do potrzeb i specyfiki klienta, w efektywny sposób przyczyniają się do rozwoju jego biznesu. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasza oferta była unikalna i wykraczająca poza standardy rynkowe. Cieszę się, że to podejście zostało docenione – komentuje Adrian Kawecki, CEO, Mindshare Polska.

– Podczas procesu przetargowego agencja potwierdziła nie tylko swoje szerokie kompetencje, ale również przedstawiła najatrakcyjniejszą i najlepiej dopasowaną ofertę do wymogów transformacji digitalowej, w której obecnie znajduje się Orbico Group. Wierzymy, że Mindshare stanie się naszym kluczowym partnerem w obliczu przyszłych wyzwań marketingowych – uzasadnia Justyna Pawlicka, group digital marketing & media manager w Orbico Group.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij