Napraw, nie wyrzucaj. Balagan Studio łączy siły z WoshWosh

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Napraw, nie wyrzucaj. Balagan Studio łączy siły z WoshWosh

Balagan Studio rozpoczyna współpracę ze specjalistami od renowacji WoshWosh, aby wspólnie szerzyć idee zero waste, ekologicznego i zrównoważonego podejścia do mody. Od teraz na stronie Balagan można dowiedzieć się jak dbać o skórzane akcesoria na co dzień, aby zostały z nami przez długi czas.

Balagan i WoshWosh łączą wartości szacunku do surowca i zrównoważenia w produkcji. Obie marki rozpoczęły stałą współpracę, aby cieszyć się raz zakupionymi produktami przez długi czas. Z wrażliwością i w duchu dobrego rzemiosła w WoshWosh naprawią i wyczyszczą buty i torebki – nie tylko marki Balagan. Jeśli baleriny potrzebują nowych zelówek, trampki renowacji, a botki po zimie dogłębnego oczyszczenia, można je przez stronę Balagan oddać w ręce specjalistów z WoshWosh.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od dawna zastanawiałyśmy się, co możemy zrobić, aby jeszcze bardziej wspierać ideę odpowiedzialnej konsumpcji. Wierzymy, że troska o wszystkie już wyprodukowane i kupione rzeczy przysługuje się środowisku i wspiera odpowiedzialne zakupy. Poszukiwania zaprowadziły nas do WoshWosh – specjalistów od czułej renowacji – mówią Hanna Ferenc i Agata Matlak-Lutyk, właścicielki Balagan.

Piękno trwałych produktów

Zakup produktów w Balaganie to inwestycja w produkty wykonane z dobrych naturalnych materiałów, które z czasem nabierają szlachetnej patyny. Starannie pielęgnowana skóra naturalna zachowuje miękkość, elastyczność i ładny połysk nawet przez wiele sezonów – należy ją zabezpieczać odpowiednimi środkami, takimi jak balsamy, woski i impregnaty, zawsze dobierając właściwy kosmetyk do rodzaju skóry. Balagan wypuścił linie produktów do pielęgnacji, które rekomendowane są do codziennego oczyszczania butów i nawilżania skóry. Aby pielęgnacja i konserwacja przyniosły pożądane rezultaty, skórę należy regularnie czyścić z zabrudzeń, a wszystkie uszkodzenia bezzwłocznie naprawiać.

Gdy buty czy torebki wymagają większej interwencji warto oddać je w ręce WoshWosh, ponieważ ulubione rzeczy to nie tylko produkty z metką, a wiele wspólnie przebytych kilometrów i bagaż wspomnień.

Wspólne działania społeczne

Wstępem do współpracy była zbiórka obuwia dla potrzebujących, którą WoshWosh zorganizował w kwietniu. Buty można było wysyłać lub stacjonarnie oddawać w butiku Balagan na Mysiej 3. W trakcie 2 tygodni akcji zebrano łącznie ponad 12 tysięcy par butów, co pokazuje siłę przedsięwzięcia i słuszność propagowania idei zero waste. Oczyszczone i naprawione buty trafią do najbardziej potrzebujących w całej Polsce przez Fundacje: Mokotowskie Hospicjum Świętego Krzyża, Dom Samotnej Matki Caritas, Archidiecezja Warszawsko-Praska, Wspólnota Chleb Życia, Caritas Polska, Kamiliańska Misja Pomocy, Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Gdańskie, Stowarzyszenie Opiekuńczo-Resocjalizacyjne „Prometeusz” w Gdańsku, Fundacja Pomoc Pierwsza Praca, Ośrodek Pomocy Społecznej Warszawa Praga Południe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij