Urodzinowa oferta dla klientów Auchan – sieć świętuje 25 lat obecności w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Urodzinowa oferta dla klientów Auchan – sieć świętuje 25 lat obecności w Polsce

Auchan Retail Polska obchodzi 25-lecie obecności na polskim rynku. Z tej okazji firma przygotowała dla swoich klientów 25 dni atrakcji dostępnych w sklepach stacjonarnych i online.

– Z okazji urodzin zapraszamy naszych klientów do wspólnego świętowania podczas 25 dni niesamowitych atrakcji. W ten sposób po raz kolejny chcemy podkreślić, że w centrum naszej uwagi zawsze pozostają konsumenci - klienci naszych sklepów, dla których tworzymy ofertę dopasowaną do ich potrzeb, rozwijamy się i nieustannie patrzymy w przyszłość. Mamy nadzieję, że niespodzianki, które przygotowaliśmy uatrakcyjnią zakupy i przysporzą wiele radości. Serdecznie zapraszamy na urodziny Auchan – mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor Marki/Klienta/ Data/Digital/IT/Projektów Auchan Retail Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ciągu 25 dni świętowania jubileuszu klienci Auchan będą mogli brać udział w licznych konkursach, w których do wygrania są hulajnogi, skutery, rowery, bony i wiele innych.

6 maja br. wystartowała wyjątkowa LOTERIA, w której pula nagród wynosi 1 000 000 zł. Do 22 maja klienci sieci, po zarejestrowaniu na stronie www.loteria.auchan.pl mogą wygrywać nagrody natychmiastowe w postaci bonów na zakupy o wartości 100 zł i 50 zł. Ponadto przez cały okres trwania loterii można rejestrować dowody zakupów ze wszystkich formatów sprzedaży: Auchan hiper, Auchan Supermarket, Moje Auchan, Easy Auchan, Auchan Direct oraz Auchan.pl zakupy online i wziąć udział w losowaniu nagrody głównej - samochodu i innych nagród rzeczowych. Losowanie odbędzie się 26 maja br.

Urodziny Auchan to czas festiwali, w tym produktów WEGE, kiełbas na grilla, tortów komunijnych, bananów, owoców morza, ziół, humusów past i oliwy, ciast sezonowych, serów sałatkowych, lodów. Dla fanów kuchni śródziemnomorskiej Auchan organizuje dedykowany festiwal, podczas którego klienci będą mogli wybierać spośród ok. 1300 artykułów.

Auchan od lat realizuje projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Jedną z nich jest, znana już klientom sieci, akcja charytatywna „Z Julkiem Bobrem dziel się dobrem”, w ramach której od każdej zakupionej maskotki Auchan przeznaczał 3 zł na projekty Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W grudniu 2020 r. zebrano w ten sposób 224 000 zł dla dzieci. Urodzin to doskonała okazja, aby przypomnieć i kontynuować akcję. Od 22 kwietnia do 6 czerwca br. klienci Auchan mogą znów kupić uroczego pluszaka i zaangażować się w pomoc dla najmłodszych.

W czasie obchodów urodzin Auchan posiadacze Karty Skarbonka mogą kupić po cenach niższych nawet o 25% między innymi produkty spożywcze, kawę, kosmetyki, zabawki, meble ogrodowe, naczynia jednorazowe, karmę suchą dla psów i kotów oraz na produkty z gazetek promocyjnych.

W dziale ogród nasi klienci znajdą ofertę blisko 1000 artykułów do ogrodu, w tym rośliny balkonowe i ogrodowe. Klienci mogą, w związku z sezonem grillowym, zaopatrzyć się także we wszystko, co niezbędne do miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu przy daniach z grilla. W sklepach stacjonarnych i online, kupujący mają do wyboru prawie 500 artykułów związanych z grillowaniem. Z kolei zwolennicy produktów lokalnych w czasie obchodów 25-lecia mogą kupić w wyjątkowych cenach produkty marki własnej i marki Pewni Dobrego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij