Ed Sheeran został sponsorem Ipswich Town – koszulki piłkarzy będą reklamowały nową trasę koncertową artysty

Ed Sheeran został sponsorem Ipswich Town – koszulki piłkarzy będą reklamowały nową trasę koncertową artysty

Ed Sheeran wpadł na nietypowy sposób zareklamowania swojej nadchodzącej trasy koncertowej. Artysta został sponsorem klubu piłkarskiego Ipswich Town, zaś na koszulkach zawodników pojawi się nazwa nowej płyty, którą już wkrótce piosenkarz będzie promować.

Ipswich Town to angielski klub sportowy, który występuje na trzecim poziomie rozgrywkowym w League One. Niedawno nowymi właścicielami grupy zostali biznesmeni ze Stanów Zjednoczonych, zaś ich celem jest przywrócenie świetności klubowi, który w przeszłości był nawet mistrzem Anglii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pomóc w tym może również Ed Sheeran, który został… sponsorem Ipswich Town. Artysta bowiem już wkrótce rusza w trasę koncertową promującą jego nową płytę o nazwie „+-=÷x”. To właśnie to hasło wraz ze słowem „tour” pojawi się na koszulkach zawodników w ramach umowy sponsorskiej.

Dlaczego piosenkarz postanowił zostać sponsorem klubu? Jak się bowiem okazuje, Ed Sheeran już od małego był wielkim fanem Ipswich Town – o czym poinformował, publikując zdjęcie z dzieciństwa w stroju ulubionej drużyny. 

PS

Informacje o planowanej współpracy marki Heinz z brytyjskim piosenkarzem Edem Sheeranem wywołały duże emocje w mediach – krótko po tym do sieci trafił zabawny spot brandu, w którym wziął udział artysta.

PS2

Krótko po emisji spotu artysta i marka ponownie połączyli siły, wprowadzając limitowaną edycję butelek ketchupu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij