Zmiany na stanowisku country directora w Business Factory

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zmiany na stanowisku country directora w Business Factory

Michał Kidała objął funkcję country director Poland w Business Factory. Zastąpił na tym stanowisku Agnieszkę Chabrzyk, która podjęła inne wyzwania zawodowe.

Michał odpowiedzialny będzie za kształtowanie wizji, wyznaczanie celów biznesowych oraz strategię Business Factory w nadchodzących latach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Michał Kidała z branżą mediową i digitalową związany jest od ponad 14 lat. Doświadczenie z zakresu marketingu i sprzedaży zdobywał pracując zarówno po stronie agencji, zarządzając kluczowymi klientami, jak i jako dyrektor marketingu po stronie klienta, odpowiadając za wyniki na kilku rynkach europejskich.

Współpracował z wieloma renomowanymi firmami m.in. ISOBAR, Carat Polska, Havas Media Group czy TMS Brokers. Obecnie zarządza polskim oddziałem agencji online – Business Factory, jedynej w Polsce agencji udostępniającej Klientom narzędzie ROI Hunter, dedykowane do skalowania sprzedaży w biznesach e-commerce na Facebooku i Instagramie, a także będącej Facebook Marketing Partnerem, Google Premier Partnerem oraz partnerem reklamowym platformy TikTok.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij