Dziewczynki mają moc! NAOKO wspiera Fundację Kosmos dla Dziewczynek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dziewczynki mają moc! NAOKO wspiera Fundację Kosmos dla Dziewczynek

NAOKO wspiera Fundację Kosmos dla Dziewczynek, która pomaga młodym dziewczynom na swojej drodze do dorosłości. Na konto fundacji trafiło 17 tys. złotych.

– Często mówimy, że przyszłość należy do kobiet. To prawda, ale dziś wiele z nich, jest jeszcze wciąż dziewczynkami. Chcemy, żeby wiedziały, że ten świat należy do nich i że mogą go kształtować tak, jak chcą. Bardzo do nas przemawia hasło Fundacji:„Wspieramy dziewczynki dziś, by jutro zmieniały świat – mówi Monika Szyndler, założycielka NAOKO. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Założona w 2017 roku Fundacja Kosmos dla Dziewczynek pomaga młodym dziewczynom w wieku 7-13 lat uwolnićsię od ograniczających społecznych oczekiwań i w pełni wykorzystywać swój potencjał. Fundacja wydaje magazyn „Kosmos dla Dziewczynek” oraz organizuje warsztaty. Do tej pory skorzystało z nich 2500 dzieci i 1500 dorosłych opiekunów.

Monika Szyndler podkreśla, że ideały realizowania swojego potencjału i wyzwalania się z ograniczających stereotypów są bardzo bliskie wartościom NAOKO.

– Gdybyśmy wątpiły we własne możliwości, NAOKO nigdy by nie powstało. Każda dziewczynka zasługuje na pewność siebie i wiarę we własne siły. Świat będzie dzięki temu lepszy – mówi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij