Wzmocnienia w Grupie Komunikacja Plus

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wzmocnienia w Grupie Komunikacja Plus

Z początkiem kwietnia Anna Simon (Drewniak) została nowym managing director Komunikcji+PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus. Anna Knowska, wcześniej zarządzająca pionem PR w grupie, awansowała na group consulting director i zajmie się m.in. standardami Client Services.

Anna Simon jest związana z branżą public relations od 14 lat. Od listopada 2016 roku w Havas PR Warsaw odpowiadała za rozwój kompetencji komunikacji korporacyjnej, CSR i edukacji. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie wizerunkowym, PR korporacyjnym, realizacji projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, prowadzeniu szkoleń i warsztatów. Odpowiadała za opracowanie i wdrażanie strategii komunikacji dla największych marek z sektora retail, telekomunikacji, finansów. Współpracowała m.in. z firmami takimi jak: Orange Polska, Fundacją Orange, Ikea Retail, Ingka Centres, BMW Group Polska, Allegro, AVIVA, Santander Bank. Pracę w agencji łączy z aktywnością naukową w Szkole Głównej Handlowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Anna Knowska z Grupą Komunikacja Plus jest związana od 8 lat. W tym czasie m.in.: budowała i nadzorowała pracę zespołów PR, które w ciągu minionych 4 lat zdobyły 25 statuetek w konkursie Złote Spinacze, a w 2020 roku Tytanowego Spinacza dla „Najlepszego w konkursie”. Ekspert w obszarze komunikacji korporacyjnej, medialnej, kryzysowej. Doradzała kluczowym klientom agencji, m.in. Amazon Fulfillment, Globalworth, Kraft Heinz, Selena FM czy spółki z Grupy Tauron. W nowej roli będzie odpowiedzialna m.in. za spójne standardy Client Services na poziomie grupy, opiekę nad realizacją kluczowych projektów zintegrowanych, a także doradztwo komunikacyjne strategicznym klientom GK+.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij