Columbus rusza z kampanią „Dobra energia dla każdego biznesu”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Columbus rusza z kampanią „Dobra energia dla każdego biznesu”

Hodowca kaktusów, właścicielki serwisu wulkanizacyjnego i szkoły baletowej, założyciel SPA dla zwierząt i miłośnik rowerów, prowadzący własny serwis – co ich łączy? Wszyscy są bohaterami najnowszej kampanii Columbusa, skierowanej do właścicieli małych i średnich biznesów.

Columbus, najczęściej wybierany dostawca fotowoltaiki w Polsce, w swojej najnowszej kampanii pokazuje, jakie korzyści daje instalacja fotowoltaiczna małym i średnim przedsiębiorcom. Na potrzeby komunikacji stworzono pięć kreacji, z właścicielami niewielkich biznesów, którzy korzystają z instalacji PV. Bohater każdego filmu opowiada, z jakich powodów zdecydował się na energię ze słońca i dlaczego to dla niego ważne. Wszystko odbywa się w lekkiej, humorystycznej konwencji, znanej z wcześniejszych reklam Columbusa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Panuje przekonanie, że instalacja fotowoltaiczna to dobre rozwiązanie dla prywatnego domu lub dużego przedsiębiorstwa, które posiada wielkie obiekty, jak hale produkcyjne czy magazynowe. Tymczasem, wśród naszych klientów jest sporo mikroprzedsiębiorców czy średnich firm, które prowadzą działalność we własnym domu. Poprzez naszą nową kampanię chcemy dotrzeć właśnie do takich przedsiębiorców, pokazać im możliwości, jakie daje fotowoltaika i zwrócić uwagę na oszczędności, które przynosi taka inwestycja – tłumaczy Bartłomiej Solner, dyrektor strategii sprzedaży B2B w Columbus Energy S.A.

Pierwsze wideo w ramach kampanii jest już dostępne w kanałach społecznościowych marki. Kolejne cztery będą ukazywały się w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Kampanię, łącznie z koncepcją kreatywną, scenariuszem i realizacją wideo, przygotował dział marketingu Columbus we współpracy z partnerami.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij