Attention Marketing wspiera działania komunikacyjne OneDayMore

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Attention Marketing wspiera działania komunikacyjne OneDayMore

Specjalizująca się w doradztwie komunikacyjnym firma Attention Marketing rozpoczęła współpracę z OneDayMore – producentem zdrowej żywności typu musli, owsianki, granole oraz przekąski.

Działania będą skupiać się na komunikacji produktowej z otaczającym środowiskiem, ze szczególnym uwzględnieniem nowej, innowacyjnej linii asortymentowej – roślinnych zamienników mięsa, które na rynku pojawią się już jesienią bieżącego roku!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zakres wsparcia będzie obejmować także m.in. współpracę z mediami, doradztwo biznesowe i realizację strategii komunikacyjnej firmy w Polsce, w tym komunikację korporacyjną, prowadzenie biura prasowego oraz pozycjonowanie ekspertów marki OneDayMore. Attention Marketing będzie też wspierać markę w działaniach employer branding oraz doradztwie wizerunkowym w procesach sprzedaży.

Współpraca ma na celu budowę świadomości nowej marki produktów zamienników mięsa w portfolio firmy oraz tworzenie wizerunku OneDayMore jako zaufanego partnera wspierającego Polaków w dążeniu do zdrowego odżywiania. Żywność roślinna to temat szczególnie interesujący w kontekście rosnącej świadomości prozdrowotnej konsumentów, galopującego trendu ograniczenia spożycia mięsa i troski o środowisko, w tym ochrony zwierząt.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij