Marka BodyBoom szuka ambasadorki i ogłasza hashtag challenge na TikToku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka BodyBoom szuka ambasadorki i ogłasza hashtag challenge na TikToku

Polska marka kosmetyków BodyBoom stawia na platformę TikTok i w partnerstwie z nią ogłasza start konkursu, który wyłoni ambasadorkę tej marki. Na TikToku pojawił się właśnie hashtag challenge #TwojaSuperMoc, w ramach którego do wygrania są atrakcyjne zestawy nagród, a na zwyciężczynię czeka roczny kontrakt, sesja okładkowa w magazynie Glamour i najnowszy iPhone 12 pro. Konkurs potrwa od 14 maja do 1 czerwca 2021. Działania promocyjne obejmą prasę, digital oraz social media.


Wykorzystując potencjał viralowy platformy TikTok marka kosmetyków naturalnych BodyBoom ogłosiła właśnie hashtag challenge #TwojaSuperMoc, który wyłoni ambasadorkę marki. Do współpracy BodyBoom zaprosił znane na platformie influencerki, w tym m.in. @dobrafaza, @evelinaross_, @klatex, @ola_nowak, @sabinitta, @wersow. Pierwszy filmik z udziałem dziewczyn można już obejrzeć na stronie www.tiktok.com/@bodyboom_official i www.tiktok.com/tag/TwojaSuperMoc.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od dawna śledzimy rosnącą popularność platformy TikTok i aktywnie odkrywamy jej funkcjonalności. Spośród polskich marek kosmetycznych pojawiliśmy się na platformie jako jedni z pierwszych i aktualnie profil marki BodyBoom jest jednym z największych w polskiej branży kosmetycznej. Wybraliśmy hashtag challenge, ponieważ to jedna z podstawowych form komunikacji na TikToku. Wierzymy, że viralowy charakter samej platformy i hashtag challenge, wyzwanie bazujące na układzie tanecznym – zgodnie z aktualnymi trendami TikToka, wykorzystanie specjalnych kreacji TikTok Ads zwiększających zasięg treści oraz zaproszenie do współpracy popularnych influencerek zagwarantują sukces konkursu. Dziewczyny na zgłoszenia mają czas do 1 czerwca – mówi Iwona Czopek, head of marketing & communication marek BodyBoom, BabyBoom i FaceBoom.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest dołączenie do hashtag challenge oznaczonego #TwojaSuperMoc na TikToku, nagranie filmu z kreatywnym odtworzeniem układu choreograficznego do wybranego przez siebie utworu muzycznego oraz opublikowanie go na swoim profilu z dodaniem hashtagu #TwojaSuperMoc oraz oznaczeniem profilu @bodyboom_official.

Na podstawie zgłoszonych filmików zostanie wybranych 13 dziewczyn, 3 z nich otrzyma zaproszenie do udziału w warsztatach, podczas których wyłoniona zostanie laureatka konkursu. Panelistkami tego wydarzenia będą: Maria Jeleniewsa @jeleniewska, Dominika Skirlo – brand strategist TikToka, Maja Naskrętska – fashion director Magazynu Glamour oraz Sylwia Rakowska – makijażystka gwiazd, znana m.in. ze swojej instagramowej akcji „Twarz to nie pisanka” promującej naturalny makijaż i naturalne piękno kobiet.

Działania promocyjne obejmą kanały social mediowe marki BodyBoom, digital oraz prasę. Informacje o konkursie pojawią się m.in. na www.glamour.pl i w magazynie Vogue oraz Glamour, który został patronem medialnym akcji. Oficjalnym partnerem konkursu jest platforma TikTok.

To pierwsza tego typu kampania polskiej marki kosmetycznej na TikToku.

Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie www.bodyboom.pl/ambasadorka2021.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij