Najpiękniejsza na świecie sędzia piłki nożnej – Karolina Bojar-Stefańska opowiada o swojej diecie u Tomka Jakubiaka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Najpiękniejsza na świecie sędzia piłki nożnej – Karolina Bojar-Stefańska opowiada o swojej diecie u Tomka Jakubiaka

Karolina Bojar-Stefańska – najpiękniejsza sędzia piłki nożnej na świecie – jak nazywają ją media – to kolejny gość programu kulinarnego Tomka Jakubiaka. W rozmowie opowiada o tym, jak wygląda jej dzień meczowy, czy kobiecie trudniej jest wypracować sobie autorytet u piłkarzy, a także czy w domu używa… sędziowskiego gwizdka.


Karolina Bojar-Stefańska to kobieta niesamowicie ambitna i zorganizowana, a sędziowanie meczów to zaledwie jedno z jej zainteresowań. Jest byłą lekkoatletką, i laureatką zawodów biegowych, natomiast na co dzień studiuje… prawo. Jak dbać o zdrowe i naturalne posiłki, kiedy ma się tak napięty kalendarz? O to zapytał ją popularny kucharz Tomek Jakubiak, który ma w zwyczaju wypytywać swoich gości nie tylko o ich kulinarne inspiracje, ale także o styl życia i codzienne zajęcia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Karolina podzieliła się z Tomkiem specjalistycznymi wskazówkami z perspektywy zawodowego piłkarskiego arbitra. W tym zawodzie każdy posiłek – a przede wszystkim śniadanie – musi być odpowiednio zbilansowany. Ambasador marki Tarczyński podjął to wyzwanie i tym razem przygotował naturalne, białkowo-tłuszczowe śniadanie z wykorzystaniem świeżych warzyw, sera i kiełbasy suchej krakowskiej. Co na to Pani Sędzia?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij