TERRITORY

Izabela Kochańska-Lubowiecka dołącza do zespołu Provident Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Izabela Kochańska-Lubowiecka dołącza do zespołu Provident Polska

Izabela Kochańska-Lubowiecka obejmie stanowisko digital sales directora – będzie odpowiedzialna za połączone cyfrowe kanały sprzedaży dwóch marek należących do Grupy IPF – Provident Polska oraz Hapi Pożyczki.

Do zadań Izabeli Kochańskiej-Lubowieckiej będzie należeć m. in. wdrożenie oraz realizacja strategii dla połączonych kanałów cyfrowych Provident Polska oraz Hapi Pożyczki. Będzie odpowiadać za identyfikację możliwości wzrostu i rozwoju firmy w zakresie sprzedaży online – zarówno dzięki zwiększeniu rentowności, zapewnieniu wszechstronnej, doskonałej obsługi klienta, jak też poprzez zawieranie strategicznych partnerstw oraz zarządzanie już istniejącymi relacjami i partnerstwami z innymi podmiotami.

Izabela Kochańska-Lubowiecka posiada bogate doświadczenie w sektorze fintech oraz bankowym, dzięki któremu świetnie rozumie potrzeby klientów i trendy rynkowe i jest w stanie przełożyć je na konkretnie działania. Zanim dołączyła do Providenta, zajmowała stanowisko digital sales and partnerships head w firmie Kreditech, gdzie odpowiadała za współpracę z kluczowymi partnerami oraz sprzedaż w kanałach online i e-commerce. Wcześniej pracowała także jako sales and marketing head w fintechu Twino oraz piastowała stanowisko dyrektora marketingu w banku Raiffeisen Bank oraz dyrektora komunikacji marketingowej w banku Citi Handlowy. W wolnym czasie zajmuje się doradzaniem polskim startupom w ich drodze do sukcesu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij