Agencja More Bananas zajmie się obsługą marki Home Made Menu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja More Bananas zajmie się obsługą marki Home Made Menu

Krakowska agencja marketingowa More Bananas będzie prowadzić działania wizerunkowe i promocyjne dla wyjątkowego klienta Home Made Menu.

Działania agencji obejmują planowanie i realizację projektów wizerunkowo-promocyjnych w social media oraz kampanii reklamowych. W ich skład wejdzie tworzenie i prowadzenie kont na Facebooku oraz Instagramie, a także kont reklamowych Facebook Ads i Google Ads, a ponadto komunikacja wejścia produktu na polski rynek, kick-off profili oraz realizacja kampanii promocyjnych.

Za koordynację działań po stronie agencji odpowiedzialni są: Małgorzata Wątor (marketing specialist) i Piotr Siwiec (performance specialist). Wsparcie graficzne zapewnia Julia Siuda (graphic designer).

Ważnym aspektem jest uświadomienie odbiorcom, co oferuje marka Home Made Menu. Praca z nowym klientem, który dodatkowo oferuje nowy produkt to podwójne wyzwanie.

– Konfiguracja, utworzenie stron i kont reklamowych to dopiero początek naszej współpracy. Kolejny krok to spójne prowadzenie profili, działań reklamowych, zainteresowanie odbiorców i pozyskanie klientów. Home Made Menu to bardzo ciekawy produkt, dlatego tak ważne jest zaistnienie w świadomości miłośników gotowania w domu oraz zachowanie spójnej, wyjątkowej i niepowtarzalnej stylistyki – zarówno w grafikach, jak i w publikowanych treściach – mówi Małgorzata Wątor, marketing specialist w More Bananas.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij