Justyna Śnieżek przejmuje rolę COO w Good Division

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Justyna Śnieżek przejmuje rolę COO w Good Division

Z początkiem czerwca Justyna Śnieżek objęła stanowisko Chief Operating Officer w firmie Good Division. W ramach nowo utworzonego stanowiska, w swojej codziennej pracy wesprze Jolantę Pielę.

Śnieżek, która do tej pory w Good Division pełniła funkcję dyrektora PR i komunikacji digital, na nowym stanowisku zajmie się m.in. egzekucją długofalowej strategii firmy, koordynacją pracy zespołu, tematami operacyjnymi, administracyjnymi i nowym biznesem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od czasu dołączenia Justyny do firmy doprecyzowaliśmy nasz model biznesowy oraz model pracy z klientami. Staliśmy się silnym partnerem dla firm o złożonej strukturze, w dużej mierze właśnie dzięki umiejętnościom Justyny w zarządzaniu procesami. Jej szerokie doświadczenie w różnych obszarach marketingu, komunikacji, client service-u oraz biznesu, czynią z niej idealną osobę do powierzenia tak ważnej funkcji w firmie – komentuje Jolanta Piela, prezes zarządu Good Division. – Ten awans wiąże się również bezpośrednio z kolejnymi dużymi zmianami, jakie ogłosimy jako firma już niedługo – dodaje Piela.

Justyna z komunikacją, marketingiem i account managementem związana jest od 2012 roku. Wcześniej pracowała m.in. w agencjach Webtalk i Grayling, gdzie obsługiwała klientów takich jak Amazon, MARS Inc., BMW, Hilton, Nobu Hospitality czy BNP Paribas.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij