Bohater Domu - nowa kampania Leroy Merlin

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bohater Domu - nowa kampania Leroy Merlin

Bohater Domu – to hasło najnowszej kampanii reklamowej Leroy Merlin Polska, która startuje 10 maja i będzie emitowana w telewizji. Jej koncepcja powstała w dziale marketingu Leroy Merlin Polska.

Idea kampanii Bohater Domu opiera się na prezentowaniu przykładów prawdziwych historii klientów. Wszystkie historie zostały opowiedziane przez klientów w czasie spotkań relacyjnych i zwykłych rozmów przy robieniu zakupów. Zapamiętane i spisane przez Kierowników Działów Relacji stały się inspiracją do nakręcenia pierwszych spotów z udziałem Klientów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Zdaliśmy sobie sprawę, że po kampanii „Zostań bohaterem w swoim domu”, która zagościła w języku potocznym, kolejny rozdział w budowaniu wizerunku marki musi być równie silny, inaczej będzie to krok wstecz. Dlaczego nie oddać tu pola naszym Klientom, dziękując im w ten sposób, że są z nami? Nie trzeba bawić, ani zaskakiwać, mamy nadzieję, że pokazanie rzeczywistości w piękny sposób znajdzie swoich zwolenników – mówi Joanna Próchnicka, Senior Manager ds. Komunikacji Handlowej.

Kampania będzie widoczna również w Internecie. Strona www.bohaterdomu.pl pozwala wszystkim, którzy chcą się podzielić swoją historią budowania lub remontowania domu, urządzania mieszkania, tworzenia ogrodu, na wrzucenie zdjęć i opisu swojej historii.

Bohaterskie historie klientów będzie można zobaczyć także w sklepach Leroy Merlin. W specjalnie dedykowanym miejscu będą prezentowani lokalni bohaterowie domu i ich bohaterskie dokonania. Kampania będzie wspierana przez doradców klienta.

Kampania Bohater Domu będzie emitowana we wszystkich kanałach telewizji publicznej i stacjach TVN.

  • Koncept: Leroy Merlin Polska
  • Kreacja i realizacja: agencja Engine
  • Zakup mediów: Starcom

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij