TOFU Studio zostało nagrodzone 4 nagrodami podczas CREATIVE WEEK w Nowym Jorku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TOFU Studio zostało nagrodzone 4 nagrodami podczas CREATIVE WEEK w Nowym Jorku

Gdańskie TOFU Studio otrzymało w ubiegłym tygodniu aż cztery nagrody w konkursach THE ONE SHOW oraz 100th ADC AWARDS, podczas odbywającego się w Nowym Jorku CREATIVE WEEK 2021, globalnego święta kreatywności. Polacy otrzymali srebro, brąz oraz dwa wyróżnienia.

CREATIVE WEEK został powołany w 2009 roku przez The One Club for Creativity, amerykańską organizację non – profit powstałą w 1961 roku doceniającą i promującą dobre rozwiązania w designie i reklamie. Zadaniem tego tygodniowego festiwalu sztuk wizualnych jest integracja branży oraz całej społeczności skupionej wokół szeroko pojętej kreatywności w komunikacji. Poza cyklicznymi konferencjami i prelekcjami, nieodzownymi elementami tego dużego przedsięwzięcia są także gale konkursowe: The ONE SHOW oraz ADC Awards zaliczające się do najbardziej prestiżowych konkursów kreatywnych na świecie i doceniające najlepsze i najbardziej rozpoznawalne prace zgłaszane na oba te konkursy z najodleglejszych zakątków świata.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku w obu tych konkursach TOFU Studio z Gdańska po raz pierwszy otrzymało aż cztery nagrody. Na 100th ADC Annual Awards srebrem w kategorii „ILUSTRACJA” nagrodzono kalendarz „The Legends” przygotowany charytatywnie dla UNICEF Polska. Brąz w tej samej kategorii i tym samym konkursie otrzymała także animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana dla Muzeum Narodowego w Gdańsku.

Oba te projekty zyskały także uznanie w oczach Jury konkursu THE ONE SHOW, ponieważ oba zdobyły także prestiżowe wyróżnienia: MERRIT AWARDS w kategorii DESIGN.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij