Glovo wspiera walkę o równość i różnorodność

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Glovo wspiera walkę o równość i różnorodność

Różnorodność to jedna z głównych wartości firmy Glovo, która aktywnie pracuje nad stworzeniem możliwie najbardziej przyjaznego środowiska dla wszystkich pracowników. W dniu Parady Równości, gracz branży delivery oferuje użytkownikom darmową dostawę, a jednocześnie przekazuje darowiznę na rzecz organ

Glovo nieustannie pracuje nad stworzeniem możliwie najbardziej przyjaznego i inkluzywnego środowiska dla wszystkich pracowników. Miejsca, w którym każdy może wnieść do pracy swoje prawdziwe, autentyczne „ja” - bo to właśnie różnorodność sprzyja prawdziwej kreatywności i poczuciu bezpieczeństwa i przynależności. W ramach działań Glovo Care firma wspiera różne społeczne inicjatywy, w tym również stanowczo sprzeciwia się dyskryminacji. Stawia na kulturę różnorodności oraz elastyczności, stwarza szanse do swobodnego rozwoju, niezależnie od pochodzenia etnicznego, religii, orientacji seksualnej czy poglądów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyrażając swoją solidarność, Glovo zaangażowało się w działania wspierające Pride Month, czyli Miesiąc Dumy. Czas wspierania społeczności LGBTQI+ przypada na czerwiec. W tym roku, także Glovo znalazło się wśród marek wyrażających solidarność ze środowiskami, które szczególnie narażone są na dyskryminację.

– Glovo to firma zbudowana istotnych dla nas wartościach - tutaj nie ma znaczenia kim jesteś, skąd pochodzisz i kogo kochasz. Chcemy zaproponować takie warunki, w których każdy może być sobą. Naszym priorytetem jest zaoferowanie wszystkim środowiska pracy, w którym rozumiemy i szanujemy wszystkie różnice oraz wartości. Jako globalna firma, Glovo będzie wspierać różnorodność i zapewniać każdemu takie same możliwości bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, narodowość, orientację seksualną, przekonania polityczne lub religijne – podsumowuje Carlos Silvan, główny manager Glovo Polska.

Chcąc wyrazić swoje wsparcie, Glovo uruchomiło specjalny program w aplikacji. Każdy użytkownik, który zamówi dania ze swojej ulubionej warszawskiej restauracji 19 czerwca 2021 nie zapłaci za ich dostawę. Całą kwotę pokryje Glovo, a ponadto suma zebrana w tygodniu od 7 do 13 czerwca zostanie przekazana na rzecz organizacji Human Rights Watch, zajmującej się walką z naruszeniami praw człowieka, które mają miejsce we wszystkich zakątkach świata.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij